muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: XINDL X

24.1.2011 Dnes zveřejněné nominace na ceny české hudební akademie Anděl zcela jistě povedou k vlně úvah nad jejich smysluplností. Buď jak buď, fakta jsou před námi a v nich stojí, že ve čtyřech kategoriích jsou nominováni Nightwork a ve třech Xindl X.
27.12.2010 Výběr ze stálic domácích festivalových programů si dá dostavení zítra večer v prostoru Abaton v pražské Libni, kde se uskuteční třetí ročník Vánočního festu.
23.11.2010 Divácké ceny hudební televize Óčko budou tentokrát oproti předchozím ročníkům předány už v prosinci. V tuto chvíli je již uzavřeno hlasování, představeny jsou nominace a taky první účinkující, kteří vystoupí na jejich vyhlášení.
19.8.2010 V pátek 27. a sobotu 28. srpna proběhne v západočeské metropoli Pilsner Fest, neboli slavnosti plzeňského pivovaru. Jeho areál se stane i samotným dějištěm celé akce a vstup na ni bude tak jako v předchozích letech zdarma.
17.8.2010 Třiačtyřicátý ročník Vizovického Trnkobraní bude probíhat od pátku do neděle ve Vizovicích. Návštěvníky ani letos nemine příliv slivovice, ostatně akce se koná v areálu likérky Rudolf Jelínek, tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků, jarmark řemesel, ale ani hudební program.
16.6.2010 Ve čtvrtek 17. června mezi 17 a 19 hodinou pokračuje na Ovocném trhu za Stavovským divadlem „černý mini festival“. Ze střechy Kavárny POTMĚ budou tentokrát koncertovat muzikant XINDL X a nevidomá Sára Kaliášová.
13.4.2010 V pražském kulturním centru Novodvorská byly včera večer uděleny ceny Akademie populární hudby Anděl v žánrových kategoriích. V sobotu bude následovat vyhlášení vítězů v hlavních kategoriích.
9.4.2010 Zpěvačka a herečka Olga Lounová se poprvé představí pražskému publiku ve středu 14. 4. ve 20.00 v populárním Hard Rock Cafe na Malém náměstí 3, Praha 1.
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
22.3.2010 V prostorách pražského klubu SaSaZu se tento čtvrtek představí funk-jazz-blues americká kapela Fun Lovin‘ Criminals. Zavítá sem v rámci turné ke svému novému albu Classic Fantastic, které jako následovník pět let starého Livin' In The City vyšlo začátkem tohoto měsíce.

11-20 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.