muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: XAVIER BAUMAXA

24.5.2006 Tento rok oslaví Kinematograf bratří Čadíků patnácté výročí své existence a desáté výročí svého úspěšného fungování na Střeleckém ostrově v Praze. Od 1. června do 17. září bude přinášet pravidelný filmový, divadelní, ale i hudební program.
19.5.2006 Kontroverzní, leč stále populárnější litvínovský písničkář Xavier Baumaxa, se příští týden opět představí pražskému publiku. Ve středu večer vystoupí v klubu Rock Café na Národní třídě a o den později pak v klubu Masaryčka.
18.5.2006 Třetí ročních punkového festivalu, který proběhl na koupališti v malé obci Chvaleč ve východních Čechách, se již tradičně nesl v duchu dobré zábavy a ohleduplnosti...
2.5.2006 Přední domácí zástupci písničkářství, folku, jazzu, ska, ale i kytarové scény, se o prvním červnovém víkendu setkají v areálu lesního divadla v Řevnicích u Prahy na prvním ročníku festivalu Průniky.
12.4.2006 Pražským koncertem skupiny Bow Wave včera odstartovalo turné Jim Beam Music, které až do konce května zdarma nabídne koncerty kapel Bratři Orffové, kNot Phogenic, Bow Wave, či Xaviera Baumaxy ve všech koutech republiky.
24.3.2006 Zaujal mě už na první poslech. Dala jsem si sáčky plný Pažitky a pak přišel na řadu jeho Penis, který se mi vryl do mozkových závitů a já se nemohla zbavit vtíravé myšlenky, že se s ním musím blíže seznámit. Říkali mi, že je totální úchyl...
20.3.2006 Letitá stálice domácí scény, kapela Tři sestry, jež se popularitě těší už dvě desetiletí, zahraje ve středu večer v pražském Paláci Akropolis.
19.2.2006 Přehled výsledků cen za nejlepší živá vystoupení loňského roku Akropolis Live Music Awards nyní doplňujeme také fotoreportáží z galavečera spojeného s koncerty skupin Guločar, Tata Bojs, Skyline a písničkáře Xaviera Baumaxy.
17.2.2006 V pražském Paláci Akropolis byly včera večer oceněny nejlepší živě vystupující kapely za uplynulý rok. Vítězi cen v jednotlivých žánrových kategoriích ankety ALMA nechybí skupiny Tata Bojs, Traband, Bow Wave, Illustratosphere a Khoiba.
15.2.2006 Hned ve dvou pražských klubech zítra večer vystoupí litvínovský písničkář Xavier Baumaxa. Se svým dvacetiminutovým akustickým setem se představí v Paláci Akropolis v rámci předávání hudebních cen ALMA a v klubu Roxy odehraje celý „regulérní“ koncert.

51-61 (61) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.