muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: XAVIER BAUMAXA

25.5.2007 Bratislavská hradná skala, v ktorej útrobách sa nachádza atómový kryt menom Subclub sa opäť raz otriasla v základoch. Zažíva to síce pravidelne, najmä pri drum ‘n’ bassových akciách, no tentoraz to bolo niečo folkové a hip-hopové.
5.5.2007 Do třetího ročníku letos vstupuje putovní multikulturní festival České hrady.cz. Během čtyř prázdninových víkendů nabídne kvalitní hudební zážitek z vystoupení předních českých interpretů v netradičním malebném prostředí českých hradů, a to na Točníku, Kunětické hoře, Švihově a na Bezdězu.
30.4.2007 Mesiac lásky prinesie v slovenskom hlavnom meste festivaly Art of Livin’, Guitarfest a Bluegrass Fest, krsty albumov Cliché a Pudingu Pani Elvisovej, koncerty Apparat, -123 min. alebo Georga Michaela a Zucchera.
18.4.2007 Zejména ve znamení rocku a world music se ponese tradiční Pálení čarodějnic v areálu Sokolovny v Hrušovanech u Brna. Během programu se představí maďarská lidovka Parno Graszt, zřejmě největším lákadlem z domácí scény bude písničkář Xavier Baumaxa.
3.2.2007 V pardubickém L-klubu se ve čtvrtek uskutečnil benefiční AnimalFest, na kterém zahrály krom jiných skupiny Sto zvířat, místní Vypsaná fixa, Volant, či písničkář Xavier Baumaxa.
9.1.2007 Časopis Filter před nedávnem vyhlásil druhý ročník svých výročních hudebních cen. Předány budou 17. ledna v pražském Paláci Akropolis, kde mimo samotného vyhlášení dojde i na koncerty skupin The Prostitutes, The Airbags a písničkáře Xaviera Baumaxy.
17.12.2006 Před nedávnem jsme vám přinesli první informace týkající se festivalu Zimní Rock for People a nyní je doplníme o pár dalších aktualit.
12.12.2006 Kam zítra na koncert? Před nedávnem jsme vás informovali o zahraničních tahácích Pink a Laibach a nyní ještě přihodíme pár tipů z režie domácích interpretů.
13.11.2006 V polovině června si Xavier Baumaxa vyrknul kotník a skončil se sádrou. Nebylo by na tom nic unikátního, kdyby na ni ovšem na festivalu Rock for People, který se konal nedlouho poté, nenasbíral pěknou řádku autogramů, nebo kdyby ji nedal do dražby.
10.10.2006 Xavier Baumaxa si v pátek udělal výlet na jih. Ne proto, aby vystavil své rameno s vytetovanou růží a nápisem Generation Terrorists slunečním paprskům a sbalil na něj pár turistek. Nevěříte? Pojďte se mnou a já vám udělám jasno.

31-40 (61) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.