muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: XAVIER BAUMAXA

18.3.2010 Poslední srpnový víkend bude jako už tradičně patřit i festivalu Rock for Church(ill) v severočeském Vroutku. Na jeho letošním jedenáctém ročníku se 27. a 28. srpna představí vedle domácích kapel opět i několik zahraničních tahounů.
23.2.2010 Open Air Festival, jehož první ročník proběhne 13. a 14. sprna na letišti v Panenském Týnci na Lounsku, odtajnil po už oznámených britských Faithless druhého headlinera. Opět jde o elektronickou formaci, a to norské Röyksop, kteří před pár dny potvrdili účast i na taktéž novém Grape Festivalu.
11.8.2009 Mikulovský festival Eurotrialog, který se pojetím své dramaturgie snaží výrazně lišit od většinové festivalové produkce v tuzemsku, vstupuje do druhé dekády své historie. Jeho 11. ročník proběhne o posledním srpnovém víkendu.
4.7.2009 V Hrachovci u Valašského Meziříčí se 24.a 25. července uskuteční šestnáctý ročník festivalu Hrachovka. Headlinerem tentokrát bude tuzemskými pódii prověřená britská dubová kapela Zion Train.
22.4.2009 Ačkoliv si tak dnes říká leckterá lokální bigbítová tancovačka, majálesy, chcete-li studentské oslavy příchodu jara, bývaly spjaty především s univerzitními městy. A na přelomu dubna a května jich je napříč republikou rozeseta opět celá řada.
31.3.2009 Jako již tradičně na apríla v lichý rok, tak i letos vyjde nové album Xaviera Baumaxy. Krom toho, že zítra novinka vyjde, bude také pokřtěna na koncertu v pražském Lucerna Music Baru.
2.1.2009 V kulturním domě Vltava ve středočeských Kralupech nad Vltavou bude o příštím víkendu – v pátek 9. a sobotu 10. ledna - probíhat sedmý ročník indoorového festivalu Lednový underground. Vystoupí na něm mimo jiné Eggnoise, Please the Trees, Xavier Baumaxa nebo Prague Ska Conspiracy.
30.11.2008 Písničkář Jan Burian vystoupí dnes večer v pražském Divadle Archa a uzavře tak letošní turné po českých městech. Na koncertě zazní především písně z dvojalba Muži jsou křehcí, které vyšlo loni v listopadu.
30.9.2008 Při příležitosti zahájení nového akademického roku se ve středu 8. října v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově již pojedenácté uskuteční festival Strahov Open Air.
4.8.2008 Sérii letních festivalů zastřečených pod hlavičkou známého mateřského Rock for People v letošním roce poprvé rozšíří nový Music of Litvínoff. Premiérový ročník akce proběhne tuto sobotu v areálu Loučky v krušnohorském Litvínově.

11-20 (61) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.