muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WU-TANG

20.5.2008 Od doby, kdy pořadatelé festivalu Hip Hop Jam oznámili zrušení jeho letošního ročníku, uplynuly dva týdny. Jako náplast ale připravili jednodenní halový Indoor Hip Hop Jam, který se uskuteční 10. července v pražské Incheba Areně a jehož hlavními lákadly budou kultovní Wu-Tang Clan.
16.7.2007 Vydání plánovaného comebackového alba legendární hip-hopové formace Wu-Tang Clan nazvaného 8 Diagrams bylo zatím odloženo, ale to na reunionové turné nemá sebemenší vliv.
28.1.2007 Hip-hopoví Wu-Tang Clan v letošním roce skutečně vydají nové společné album. Informaci už do světa mimo Stevea Rifkinda z labelu SRC vypustil také rapper RZA s tím, že se album bude jmenovat 8 Diagram.
31.12.2006 Legendrání hip-hopové uskupení Wu-Tang Clan se podle dostupných informací hodlá v roce 2007 opět sejít a naplánovat natáčení nové společné desky.
27.4.2006 Nemilá zpráva pro příznivce hip-hopu přichází od managementu jednoho z členů kultovního Wu-Tang Clanu, newyorského rappera Method Mana, který měl 19. května vystoupit v Praze. Vystoupení se přesouvá na stále neoficiální podzimní termín.
17.1.2006 Kulturní dům Eden, sobota večer, neuvěřitelné množství lidí a vrchol v podobě vystoupení samotného GZY z legendárního amerického uskupení Wu-Tang Clan. Kdo nezažil, nepochopí diskuse kolem organizačních nedostatků ani atmosféru, kterou Eden dosud nespatřil.
10.1.2006 Praha se v úvodu nového roku těší na několik renomovaných zahraničních hip hopových umělců. Tím prvním je člen legendárního amerického uskupení Wu-Tang Clan, GZA the Genius.
25.2.2005 Členové legendárního rapového sdružení Wu-Tang Clan hodlají vydat poctu svému zesnulému kolegovi Ol' Dirty...

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.