muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WOODEN SHJIPS

16.4.2014 Wooden Shjips vydali novou desku. V minulosti vám tohle sdělení mohlo stačit, hudební vesmír tohoto kvartetu se nikdy moc nehýbal. Čtvrté album Back To Land je však o poznání jinde. Navíc možná jde o nejlepší desku v historii kapely.
31.8.2009 Festivalová mapa Česka se rok od roku zahusťuje, podobně jako ta polská. Zatímco ale u nás jde takřka ryze o kvantitu, u sousedů se objevuje víc a víc progresivních akcí. Jeden důkaz se nachází hned 70 km za hranicemi. Zahráli třeba The National, Spiritualized nebo Final Fantasy.
13.8.2009 The National, Spiritualized, Crystal Antlers, Micachu, Wooden Shjips, The Pains of Being Pure at Heart, Marissa Nadler, Frightened Rabbit. To je len zlomok mien, ktorý priniesol myslowický Off - a ktoré rovnako zachytáva i naša obsiahla fotogaléria.
12.7.2009 Po relativně krátkou dobu své existence si polský Off Festival vybudoval status respektované akce, jejíž význam přesahuje hranice své země. A letos tento status potvrzuje více než důstojně.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.