muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WILDBIRDS & PEACEDRUMS

24.4.2011 Skoro dva roky od posledného micro.Wilsonicu a po vynechaní minulého ročníka sa na scénu vracia bratislavský festival Wilsonic. Jeho klubová verzia vypukne 28. a 29. apríla v novootvorenom KC Dunaj.
18.4.2011 Úsloví „že méně je leckdy více“ už ve světě hudby zdaleka neplatí jen u experimentátorů s formou typu Johna Cage. Důkazem může být například současná „rising star“ James Blake nebo indiánské sestry Cocorosie. A taky švédské duo Wildbirds and Peacedrums.
8.4.2011 Šamanské rytmy a magický bluesový hlas začarují 27. dubna návštěvníky Paláce Akropolis - v rámci série EuroConnections zde poprvé v České republice zahraje švédská dvojice Wildbirds & Peacedrums...
31.8.2009 Festivalová mapa Česka se rok od roku zahusťuje, podobně jako ta polská. Zatímco ale u nás jde takřka ryze o kvantitu, u sousedů se objevuje víc a víc progresivních akcí. Jeden důkaz se nachází hned 70 km za hranicemi. Zahráli třeba The National, Spiritualized nebo Final Fantasy.
13.8.2009 The National, Spiritualized, Crystal Antlers, Micachu, Wooden Shjips, The Pains of Being Pure at Heart, Marissa Nadler, Frightened Rabbit. To je len zlomok mien, ktorý priniesol myslowický Off - a ktoré rovnako zachytáva i naša obsiahla fotogaléria.
12.7.2009 Po relativně krátkou dobu své existence si polský Off Festival vybudoval status respektované akce, jejíž význam přesahuje hranice své země. A letos tento status potvrzuje více než důstojně.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.