muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WILD BEASTS

19.5.2014 Showcasových festivalů je v Evropě celá řada a každý tak trochu čerpá i z genia loci, tedy výjimečnosti místa, kde se koná. The Great Escape v jihoanglickém Brightonu je nejen showcaseovou přehlídkou nových kapel z Velké Británie i ze zahraničí, ale zahrnuje i odbornou konferenci pro profesionály. Jaké objevy přinesl letošní ročník?
30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
21.2.2014 Již příští týden vyjde nové album indiepopové perly Wild Beasts. Po prvním singlu Wanderlust skupina odhalila další střípek z nahrávky Present Tense. Je jím skladba Sweet Spot.
10.1.2014 Indie popová kapela Wild Beasts z anglického Kendalu se po třech letech vrací s novou nahrávkou. Jejich čtvrté album s názvem Present Tense vyjde 24. února a bude prý více popové a melodické než předchozí tvorba skupiny.
5.8.2012 Poté, jaký dojem zanechal loňský Positivus Festival, byl návrat do lotyšské Salacgrīvy nepsanou nutností. Čerstvé hudební objevy se setkávají se známými klasiky z vod alternativy i mainstremu. Keane, Manic Street Preachers, Damien Rice nebo The Vaccines – to je jen pár jmen.
31.7.2012 V minulém díle naší fotoreportáže z lotyšského Positivus Festivalu jsme sledovali festivalové dění prvního dne, tentokrát se zaměříme na festivalový den druhý...
26.7.2012 Jadran je u českých turistů pečený. Je ale libo krom válení se u pláže poslouchat i hudbu? Přesně to už brzy nabídne druhý ročník festivalu Terraneo, který proběhne od 6. do 10. srpna v jihochorvatském Šibeniku.
10.5.2012 Něco málo přes dva měsíce zbývá do startu letošního Positivus Festivalu, příjemné akce konající se v Baltským mořem omývaném areálu v lotyšské Salacgrīvě, kde se i tentokrát sejdou jak populární a léty prověřená jména, tak i celá plejáda čerstvých hudebních nadějí.
22.8.2011 Britská kytarovka Wild Beasts se po dvou letech opět vrátila do Prahy, tentokrát zahrála v půlce srpna v Lucerna Music Baru. Jak to tam vypadalo uvidíte v naší galerii.
6.6.2011 Jako ještě nepříliš známá kapela se britská čtveřice Wild Beasts v Praze představila předloni, kdy zahrála v takřka liduprázdné Akropoli. Od té doby však vydala dvě nové desky, díky kterým se její jméno dostalo do povědomí řady fanoušků, a v létě se s nimi do naší metropole vrátí.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.