muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WILCO

18.7.2015 Dosti nečekaně a bez zbytečného chození kolem horké kaše vydává chicagská kytarovka Wilco nové album. V pořadí devátá nahrávka navazuje na předchozí The Whole Love (2011).
25.7.2014 Zatímco u amerických rockových impresionistů Wilco vyhlížíme nástupce osmého alba, které vyšlo před třemi lety, jejich bard a zakladatel Jeff Tweedy vyráží na procházku „sólo”.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.
17.3.2012 Opět velice slibně se rýsuje line-up rakouského Frequency Festivalu, který proběhne v polovině srpna v St. Pöltenu. Po britských Placebo totiž pořadatelé oznámili pěknou řádku silných a zajímavých jmen.
1.3.2012 Dva festivaly s prívlastkom Optimus v názve sa uskutočnia toto leto v Portugalsku. Už začiatkom júna sa v Porte udeje sesterská verzia barcelonskeho festivalu Primavera Sound, o mesiac neskôr do Lisabonu láka festival Optimus Alive.
30.1.2012 Zaslúžený trendesetter medzi festivalmi, barcelonská Primavera Sound, dnes na tlačovej konferencii zverejnila podstatnú časť line –upu.
27.1.2012 Pokud patříte mezi jednu z nejvýznamnějších amerických alternativních kapel, máte na kontě osm alb a na poličce v obývacím pokoji dvě Grammy, můžete si dovolit leccos. Třeba natočit klip s Pepkem námořníkem.
20.1.2012 Po rozpade manželstva Thurstona Moora a Kim Gordon je budúcnosť Sonic Youth neurčitá, no jej členovia pokračujú vo vlastných projektoch. Koncom marca tak na trh príde aj prvý pesničkový album gitaristu Lee Ranalda.
5.9.2011 Americká alternativní formace Wilco představí 27. září nové album s názvem The Whole Love. To si nyní můžete v předstihu poslechnout na oficiálních stránkách kapely.

1-10 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.