muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WE ARE SCIENTISTS

18.4.2011 Festivalová dvojice Rock am Ring a Rock im Park, uzavřela program a skoro dva měsíce před vypuknutím zveřejnila časovové line-upy. Jak bylo známo už na přelomu roku, headlinery budou System of A Down, Coldplay a Kings of Leon.
1.9.2010 Psal se 8. červen 2001, kdy ve vídeňské Areně vypukl první ročník festivalu, který dostal název Frequency. Tehdejší komorní akce se s její nynější podobou dá asi jen těžko srovnávat. Jubilejní 10. ročník headlineovali Muse, Massive Attack a Die Toten Hosen.
8.6.2010 Gogol Bordello, LCD Soundsystem, We Are Scientists nebo Marina and the Diamonds – to jsou hlavní frangmenty čerstvě ohlášených účinkujících, kteří se svými novými alby zavítají na desátý ročník rakouského festivalu Frequency.
28.8.2008 V prvej časti reportu z najväčšieho rakúskeho festivalu Frequency sa pozrieme, ako naživo zahrali R.E.M., Travis, Lightspeed Champion, The Dresden Dolls, Blood Red Shoes, The Wombats a ďalší...
21.8.2008 Padesáté třetí Videotipy budou vyloženě nenáročné. Počínaje vlkodlačími We Are Scientists se přes lo-fi Gipsy.cz, šedesátkové The Coral, nejlepší kapelu světa The Metros a násilnické Be Your Own Pet dostaneme až k silně osmdesátkovým feelingem načichlou Kylie Minogue.
29.7.2008 R.E.M., The Killers, The Dresden Dolls, Travis, Babyshambles, Digitalism, Justice alebo José González. To je len zlomok interpretov vystupujúcich na Frequency, jednom z najväčších rakúskych festivalov.
12.6.2008 Nejsilnější line-up ve své osmileté historii na letošek ohlašuje rakouský Frequency festival, který bude probíhat již tradičně v areálu závodního okruhu Salzburgring nedaleko Salzburgu.
5.6.2008 Dnešné Videotipy prinášajú aktuálne klipy od Sigur Rós, Portishead, Hooverphonic, We Are Scientists a Hadouken!, doplnené päť rokov starým videom od Zwan.
30.8.2006 Včera jsme vám nabídli přehled koncertních akcí v metropolích Slovenska a Polska a dnes se pro změnu poohlédneme za tím, co si připravili němečtí a rakouští promotéři:
22.8.2006 Malebné údolí lemující závodní okruh Salzburgring zavalily sluneční paprsky, čtyřicet tisíc hudebních fanoušků a kapely Muse, Prodigy, Franz Ferdinand, Belle and Sebastian, Kaiser Chiefs, nebo zpěvák Morrisey.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.