přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WARWICK

31.10. V tomto testu vám představím pětkovou pevnost, tedy velmi pohodlnou a kvalitně zpravovanou baskytaru řady RockBass od firmy Warwick. Firmu Warwick, myslím, není třeba dlouze představovat.
26.10. To, že extra dlouhý horní roh baskytary řady Frotress (Pevnost) vyčuhuje z klasického měkkého pouzdra na basu, je jeden z mých prvních postřehů k base se specifickým tvarem těla.
10.10. Warwick letos slaví třicáté páté narozeniny a od založení značky Framus uplynulo dokonce už sedmdesát let. Ač starší, Framus je dnes součástí mladší firmy Warwick. Je to velká firma s širokou nabídkou nástrojů, zesilovačů, strun a příslušenství, a také distributor dalších značek.
05.08. Recenze tohoto nástroje ve mně vyvolává polemiku stran šířky krku, hmotnosti a konstrukce nástroje. Tato baskytara disponuje mohutnějším krkem a hmotnostně by neprošla nominací do váhy muší či lehké. Patřím do kategorie hráčů, která vyhledává úlevu v lehčích nástrojích.
18.07. Řekl bych, že nepatřím zrovna mezi úplné nadšence do hudebního gearu. Když tak přemýšlím, je to vlastně „hudební obor“, kterým se ze všech zabývám snad nejméně. Nicméně mi bylo svěřeno něco, co mě opravdu zajímalo...
12.04. Německý výrobce dunění, rozuměj firma zaměřená na produkty pro baskytaristy, umí dostat důstojný zvuk i z dvacetiwattového komba.
07.03. Firmu Warwick není třeba mezi baskytaristy více představovat. Mezi mnoha firemními hráči s jejich signature modely této firmy stojí určitě za zmínku jména jako Bootsy Collins, Stuart Zender (ex Jamiroquai), Steve Bailey, Robert Trujillo (Metallica) či Adam Clayton (U2).
17.01. V tomto testu vám představím semiakustickou baskytaru, která zaujme nejen designem, ale především zvukem a komfortní hratelností.
6.12.2016 Při převzetí baskytarového tranzistorového komba Warvick BC300 mě hned jako první překvapila váha přes třicet kilo, která může být překážkou při přesunu jednou osobou. Holt výkon něco váží.
24.11.2016 Svoji první baskytaru, oprýskanou Jolanu Galaxis, jsem pořídil spolu s ručně dělanou bednou a obrovským těžkým zesilovačem Tesla, jaké se používaly asi spíš pro obecní rozhlas než pro hudební nástroje.

1-10 (58) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.