přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WARWICK

15.01. Je mým velkým potěšením představit hvězdnou poloakustickou bezpražcovou pětku od firmy Warwick. Bílého bratra této zlatavé krásky jsem již testoval a mé srdce zaplesalo, když mi pro test byla nabídnuta...
18.12. Warwick Artist Line
Reverso Rex Brown Solid Black High Polish
Tady je něco jinak, než má být... Není to obráceně? No jasně, proto se to taky jmenuje Reverso. Baskytaru s tělem obráceného Explorera...
31.10.2017 V tomto testu vám představím pětkovou pevnost, tedy velmi pohodlnou a kvalitně zpravovanou baskytaru řady RockBass od firmy Warwick. Firmu Warwick, myslím, není třeba dlouze představovat.
26.10.2017 To, že extra dlouhý horní roh baskytary řady Frotress (Pevnost) vyčuhuje z klasického měkkého pouzdra na basu, je jeden z mých prvních postřehů k base se specifickým tvarem těla.
10.10.2017 Warwick letos slaví třicáté páté narozeniny a od založení značky Framus uplynulo dokonce už sedmdesát let. Ač starší, Framus je dnes součástí mladší firmy Warwick. Je to velká firma s širokou nabídkou nástrojů, zesilovačů, strun a příslušenství, a také distributor dalších značek.
5.8.2017 Recenze tohoto nástroje ve mně vyvolává polemiku stran šířky krku, hmotnosti a konstrukce nástroje. Tato baskytara disponuje mohutnějším krkem a hmotnostně by neprošla nominací do váhy muší či lehké. Patřím do kategorie hráčů, která vyhledává úlevu v lehčích nástrojích.
18.7.2017 Řekl bych, že nepatřím zrovna mezi úplné nadšence do hudebního gearu. Když tak přemýšlím, je to vlastně „hudební obor“, kterým se ze všech zabývám snad nejméně. Nicméně mi bylo svěřeno něco, co mě opravdu zajímalo...
12.4.2017 Německý výrobce dunění, rozuměj firma zaměřená na produkty pro baskytaristy, umí dostat důstojný zvuk i z dvacetiwattového komba.
7.3.2017 Firmu Warwick není třeba mezi baskytaristy více představovat. Mezi mnoha firemními hráči s jejich signature modely této firmy stojí určitě za zmínku jména jako Bootsy Collins, Stuart Zender (ex Jamiroquai), Steve Bailey, Robert Trujillo (Metallica) či Adam Clayton (U2).
17.1.2017 V tomto testu vám představím semiakustickou baskytaru, která zaujme nejen designem, ale především zvukem a komfortní hratelností.

1-10 (60) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.