přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WALTARI

19.7.2013 Pokud jste již stihli projít fotografie z prvních dvou dnů festivalu a přečetli jste si reportáž, máme pro vás další část fotogalerie, která mapuje průběh druhé poloviny velkého metalového svátku Masters of Rock.
14.6.2010 Konec letních prázdnin nabídne krom jiných i Praděda Fest. Osmý ročník proběhne 27. a 28. srpna a přinese několik překvapení. Po převážně domácím programu v minulých letech se totiž tentokrát organizátoři rozhodli přizvat hned tři zahraniční headlinery.
20.5.2010 V krásném prostředí kadaňského hradu proběhne 24.7. v pořadí již VII. ročník festivalu Vysmáté léto. Tento rok se pořadatelé řídí heslem“ Splníme vám sen, vše za jeden den“ a přichystali pro návštěvníky hned několik novinek.
10.5.2010 “Těšíme se na vás” vzkazují všem svým tuzemským posluchačům finští WALTARI, kteří již tuto středu přijedou do Čech na sérii čtyř klubových koncertů.
1.8.2008 Finské Waltari, belgickou partu Attica, ale i Ivana Mládka, Skyline, Vypsanou fixu, Wohnout, All X, Elektrick Mann a řadu dalších najdete v naší fotogalerii z patnáctého ročníku festivalu Hrachovka, který se konal o minulém víkendu v Hrachovci u Valašského Meziříčí.
11.7.2008 Šestnáctý ročník festivalu Benátská noc bude probíhat od pátku 25. do neděle 27. července na Malé Skále v Českém Ráji. Mezi hlavní lákadla se letos řadí kapely Lordi, Die Happy, Girlschool, Waltari, ale také popová ikona 80. let Kim Wilde.
5.7.2008 V Hrachovci u Valašského Meziříčí se o posledním červencovém víkendu uskuteční již patnáctý ročník festivalu Hrachovka. Během dvoudenního programu se na něm představí okolo pěti desítek interpretů z Česka i ze zahraničí, jimž budou vévodit kapely Napalm Death a Waltari.
31.12.2007 Domácí stálice Wohnout, která před nedávnem vydala DVD Ahoj dědo, aneb co tebe čeká, nás zatím nečeká, finští Waltari, hostující Lenka Dusilová a supportující Medvěd 009 – takový byl 11. prosince koncertní program v brněnském Semilassu.
10.12.2007 Domácí stálice Wohnout, zpěvačka Lenka Dusilová a finská kapela Waltari zahájí dnešním koncertem v ostravské Bonver Areně (bývalé hale Tatran) své společné koncertní miniturné, se kterým dále zítra večer zavítají do Brna, ve čtvrtek do Zlína a v pátek do Prahy.
14.9.2007 Skupina Wohnout po roční spolupráci s režisérem Jakubem Kohákem dokončuje práce na svém prvním DVD Ahoj dědo aneb co tebe čeká, nás zatím nečeká, jehož základem bude záznam loňského koncertu v pražském Průmyslovém paláci.

1-10 (38) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.