muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WABI DANĚK

29.6.2013 Podívejte se na fotogalerii z letošního jednatřicátého ročníku takřka rodinné oslavy svátku hudby, který jsme podpořili textem obšírně psanou reportáži.
7.11.2012 Wabi Daněk bude „předskokanem“ koncertu Krise Kristoffersona v KCP. Na jednom podiu se tak sejdou dvě velké legendy country music. Oba pánové mají zcela nezaměnitelný hlas. Diváci se tak můžou těšit na skvělý večer, plný největších hitů obou mistrů country.
1.11.2012 Kris Kristofferson, herec, skladatel, ale především žijící legenda americké country music bude koncertovat 29. listopadu v Kongresovém centru Praha. Představit sem kromě průřezu svou více jak čtyřicetiletou kariérou přijede také své novinkové album Feeling Mortal.
23.6.2011 Jubilejní dvacátý ročník čeká o nadcházejícím víkendu multikulturní festival Okolo Třeboně. Od pátku 24. do pondělka 27. června bude ve stejnojmenném jihočeském městě připraven hudební, divadelní, ale také bohatý doprovodný program.
10.5.2011 Jubilejní dvacátý ročník má před sebou přehládka folkové, country a trapské hudby Folkový kvítek. Odehraje se tuto sobotu v přírodním amfiteátru na Konopišti u Benešova a také tentokrát bude spojena s tradiční soutěží mladých písničkářů a skupin.
10.3.2010 V nashvillském studiu Quad, kde vznikla například i nejslavnější nahrávka Neila Younga Harvest, nahrál Pavel Bobek pod producentským dohledem Luboše Maliny z Druhé trávy album coververzí písní Johnnyho Cashe, které pod názvem Víc nehledám vyjde 22. března.
29.6.2009 Autor trampské hymny Rosa na kolejích Wabi Daněk na začatku 80. let minulého století natočil stejnojmenné debutové album s dodnes hranými hity jako Ročník 47, Nevadí či Na cestě...
24.6.2009 Dvacet let je pro festival úctyhodný věk a právě toto jubileum v tomto roce oslaví Zahrada - jedna z největších domácích přehlídek folkové a country hudby. Proběhne od 2. do 5. července v Náměšti na Hané, kde budou po celé čtyři dny fungovat čtyři scény, na nichž se vystřídá zhruba 150 účinkujících.
20.4.2009 Písničkář Wabi Daněk, klasik tuzemské trampské a folkové hudby, zítra po sedmileté studiové odmlce vydá nové album. Na živo bude několik nových písní ke slyšení třeba už tuto středu v pražské Lucerně na narozeninovém koncertu Pavla Dobeše.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.