muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VYPSANÁ FIXA

21.7.2014 Colours of Ostrava jsme si nenechali ujít ani letos. Přinášíme vám první část fotogalerie, ve které se podíváte na první dva dny festivalu. Nechybí ZAZ, MGMT, MØ nebo třeba Seasick Steve.
11.7.2014 Letošní ročník Rock for People nabídli svým návštěvníkům jak interprety, kteří zažili období své největší slávy v době minulé, tak také nadějné kapely teprve čekající na svou šanci. Kdo z nich zklamal a kdo naopak mile překvapil?
1.6.2014 Sedmá „oficiálně řadová“ deska fiXy je po všech stránkách v pořádku - proč vyžadovat nějaké speciální efekty a překvapivé zvraty, když kapela dokáže elegantně plout v osvědčeném proudu a zároveň si udržet zdravý náboj a nadhled.
14.3.2014 Pardubická stálice Vypsaná fixa vydává v těchto dnech svou novou desku Krásný smutný den. Zavzpomínejme však i na staré časy této formace, která letos slaví už dvacítku existence. Znáte třeba dema, která předcházela jejich první řadové desce?
13.3.2014 Rubrika Punk&Core dospěla již ke svému jubilejnímu desátému dílu. Naše malé výročí oslavíme s nadějnou brněnskou kapelou Corposant. Dále zavítáme za hranice naší země a představíme si partu The Wonder Years.
10.3.2014 Pardubická kapela Vypsaná fixa hlásí nový přírůstek do své diskografie, album s pořadovým číslem sedm se nazývá Krásný smutný den, obsahuje dvanáct songů a zdarma si jej můžete poslechnout skrze jejich YouTube kanál.
19.2.2014 Za necelé tři týdny vydá pardubická formace svou novou desku s názvem Krásný smutný den. Nástupce posledních Detailů nahrávala Fixa ve studiu Ondřeje Ježka Jámor, bude se jednat o poslední desku s basákem Mejnem.
25.7.2013 Obří broskev, toho času nejseverštěji znějící česká kytarovka, se před nedávnem počala štěpit na jednotlivé personální atomy. Nejprve se z ní odloupl tajuplný Kittchen a nyní křehká písničkářka ILLE.
5.5.2013 Poslední zastávkou Majáles Open Airu bude Brno. Avizovaný line-up festivalu je až na několik výjimek totožný s tím, který organizátoři připravili pro předešlé akce v Hradci Králové a Praze. Zahrají například Monkey Business, Kryštof, Wohnout, Inekafe, Chinaski nebo Vypsaná Fixa.

1-10 (188) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.