muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VYHLEDÁVACÍ SOUTĚŽ

10.6.2012 Soutěž Šance Muzikus byla v letošním roce omezena nejen na autorskou tvorbu, ale také na zpěv v českém či slovenském jazyce. I přesto se přihlásilo celkem 272 kapel majících chuť si zahrát na festivalech Rock for People, Sázavafest a Open air Musicfest Přeštěnice.
30.5.2012 Letošní ročník soutěže Sázavafest Battle zná patnáctku nejúspěšnějších kapel. Prvními vítězi, jenž získávají možnost vystoupení na srpnovém Sázavafestu, jsou indie-rockové kapely Dolls in the Factory a Bros 'n' Beasts. Osud dalších třinácti je ve vašich rukou.
28.4.2012 Máte kapelu a je pro vás složité zahrát si na festivalu? Pak vám připomínáme důležitou věc. V těchto dnech přináší portál Muzikus.cz všem registrovaným kapelám možnost přihlásit se do soutěží Šance Muzikus a Sázavafest Battle.
17.4.2012 Hrajete se svou kapelou české nebo slovensky zpívané písně a chtěli byste se předvést na některém ze tří zavedených českých hudebních festivalů? Máte šanci!
25.3.2012 Také v letošním roce dává Muzikus.cz možnost začínajícím, talentovaným a nadějným kapelám i sólovým muzikantům představit se na benešovském Sázavafestu. Co pro to udělat? Stačí mít na našem portálu profil a mp3, přihlásit se a zaujmout.
7.1.2012 Tříkrálový večer jako tradičně přinesl závěrečné celoroční finále soutěže kapel Rock Café Contest. Vítězně z hlasování při včerejším koncertu vzešla pražská kapela Shiro Ame, která ve své tvorbě kříží především nu-metal, screamo a post-hardcore.
6.9.2011 Tento měsíc uplyne přesně dvacet let od doby, kdy vyšlo kultovní album Nevermind kapely Nirvana. Právě té se proto rozhodli pořadatelé festivalu Struny podzimu zasvětit doprovodnou soutěž O2 Extra šance.
1.9.2011 Zkušebna, to je nová soutěž pro kapely, kterou přináší Muzikus za podpory značek Olympus a Jack Daniel´s. Tentokrát se jedná o malinko odlehčenou soutěž, ovšem se zajímavými cenami od hlavních partnerů.
17.6.2011 Celkem pět hracích časů na nadcházejících letních festivalech bylo ve hře v soutěži Šance Muzikus, do níž se v předchozích týdnech mohly přihlásit všechny kapely, které mají na portálu Muzikus.cz vystavenu svou profilovou prezentaci.
7.6.2011 Vítězové soutěže kapel Sázavafest Battle jsou konečně kompletní. Po kapelách Sonicates a SilesiJAH All Stars, které jako své favority určila porota, známe také jméno vítěze fanouškovského hlasování.

1-10 (65) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.