muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VLASTA TŘEŠŇÁK

28.5.2012 Že hlavními headlinery festivalu Trutnov Open Air budou američtí Korn, to už se ví delší dobu. S blížícím se létem však pořadatelé postupně odkrývají další kapely, které do Krkonoš mezi 16. a 19. srpnem zavítají.
1.12.2011 Konfrontace hiphoperů, songwriterů a performerů slam poetry, naproti tomu klasici české písničkářské scény a navrch hudební filmy, videoklipy i čtení - takový bude festival Babel Songs, který bude probíhat zíta a pozítří v pražském Divadle Archa.
30.11.2011 Vlastimil Třešňák, Vladimír Merta, Dagmar Voňková, Jaroslav Hutka a další legendy českého písničkářství obnoví na jeden večer „volné sdružení“ Šafrán. Jediný velký společný koncert se uskuteční 3. prosince v Divadle Archa...
30.6.2010 Dost možná nejzásadnější album českého folku 70. let (původně vyšlo ve Švédsku v roce 1979) dostalo novou, vpravdě luxusní digipackovou podobu, především se však objevuje v rozšířené dvojdiskové verzi.
25.5.2010 Už třetí plně elektrifikované album Vlasty Třešňáka a jeho Bandu přináší doposud zřejmě nejvíce bigbítový, přesněji řečeno plus-minus bluesrockový, materiál.
13.4.2010 Vlasta Třešňák se svým Bandem vydává nové album nazvané Němý suflér. CD vzniklo na přelomu ledna a února 2010 a navazuje na předchozí alba Inventura a Skopolamin. Obsahuje čtrnáct nových písní...
9.11.2009 17. listopadu bude část pražského centra patřit akci 20 let bez opony – máme co slavit. Obecně prospěšná společnost Opona pořádá u příležitosti 20. výročí pádu železné opony vzpomínkový průvod z Albertova na Národní třídu, kde se následně uskuteční koncert ojedinělé dramaturgie.
3.11.2009 V pražském Kulturním centru Vltavská se 13. listopadu uskuteční Koncert proti totalitě. Hudební legendy jako Vladimír Mišík & ETC, Tony Ducháček & Garage, Vlasta Třešňák, Našrot, Michael´s Uncle a Už jsme doma připomenou nejenom mladé generaci, že jakákoliv totalita do 21. století nepatří.
29.4.2009 V pražském Divadle Archa se tento pátek uskuteční koncert nazvaný 5 let bez hranic, 20 let bez opony. Na pódiu sejde kapela Monkey Business se spoustou hostů. Koncert představí jak starší generaci, kterou se nepodařilo totalitnímu režimu zlomit, tak mladší, která se s totalitou setkala jen krátce.
27.1.2009 Monkey Business ohlašují novou desku. V pořadí šestý albový zářez kapely se bude jmenovat Twilight of Jesters? a vyjde 23. února.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.