muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VLADIMIR 518

11.3.2015 Mailový spam a smrt. Dvě věci, kterým by se člověk nejraději vyhl. Když se však tyto dvě věci spojí dohromady, karta se obrací a zájem být všeho součástí vzrůstá. Audiovizuální představení po roce znovu ožívá.
27.10.2014 Úspěšný literární projekt pod taktovkou Vladimira 518 pokročí do nové fáze. Po knize Kmeny o současných subkulturách a Kmeny 0 o subkulturách na přelomu 70. a 80. let totiž míří sonda do minoritních životních stylů také na televizní obrazovky.
9.10.2014 Samozvaný Idiot vydal další samostatný klip, jimž zve vůdce smečky Bigg Boss na právě probíhající pražský Designblok.
5.10.2014 WWW, alias roj včel, se vrhli na Sono centrum a Brno podlehlo. V neobvyklém vystoupení nejprve dvojčlenná kapela za pískotu fanynek odehrála skladby starších alb, pak k opuštěnému Sifonovi nastoupil Vladimir 518 a bylo horko ještě víc a nakonec tady byla Včela s Pavlem Fajtem.
30.9.2014 Spolu s novým dramaturgem Ivanem Jaškem se Sono centrum probudilo už 26. září, kdy v brněnském klubu zahrál předák hip hopu Ektor. Do plachet se významně oboří experimentální formace WWW, která v současnosti spolupracuje s Pavlem Fajtem, a tuto událost zaznamená ČT.
8.9.2014 V prostředí pražského Lucerna Music Baru se na konci září bude zas a znovu bojovat za záchranu největšího českého národního parku. Koncert, který se odehraje 22. září, bude bojovat proti návrhu zákona, který by vymazal z mapy místa neobývané šumavské divočiny.
5.5.2014 Od března má label Bigg Boss nového rapera. Po osmi letech tak klan kolem Vladimira přijal mezi sebe nové ego. Refew se už představil svou mixtape Z místa a teď se poprvé objevuje v klipu Bigg Bossu.
13.9.2013 Festival VZáří, jehož hlavním programem je mezinárodní soutěž ve videomappingu, tedy velkoplošných projekcích na budovy, se letos v Olomouci bude konat již potřetí. Kromě dalších doprovodných aktivit, workshopů a výstav dostane velký prostor i živá hudba.
1.8.2013 Letní filmová škola pomalu finišuje, vítejte ve filmovém ráji v sobotu ráno zahraje před čtyřicátým ročníkem naposled. Podívejte se na první fotografie od pátku až k úterý.
16.7.2013 Nejen hudbou je hudebník živ. Mnoho muzikantů zkouší svůj umělecký talent také na poli literatury, přičemž samostatnou kapitolou jsou komiksy. Svůj kreslený příběh nyní chystá i Wayne Coyne, zpěvák Flaming Lips.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.