muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VIVIAN GIRLS

17.2.2014 V posledních několika letech se s nimi roztrhl pytel. Začala s nimi kvalitní rádia, zanedlouho se přidaly nezávislé hudební labely, krátce nato i samostatné projekty aktivních nadšenců, kteří také chtěli mít tu jednu vlastní, netradiční.
23.1.2014 Dlouhodobé mlčení bylo prolomeno, brooklynská dívčí úderka dává sbohem a šáteček. Po třech relativně úspěšných deskách, kdy debut byl pro svou syrovost a dívčí křehkost prohlašován za jedno z nejlepších alb roku 2008, se nyní trojice rozloučí prostřednictvím pár koncertů.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.
9.9.2011 „Patnáctiny už se blíží konečně, oslavím je společně se svou partou ze školy,“ mohli by si zpívat v illinoisském sídle indie-popového labelu Polyvinyl Records. Ten totiž právě letos na podzim oslaví patnácté výročí svého fungování.
3.8.2011 Dívčí noise-popová trojice Vivian Girls se po loňském vystoupení na kutnohorském Creepy Teepee vrací do České republiky na svůj první samostatný koncert. Ten se uskuteční už tento pátek v Klubu 007 Strahov v Praze.
2.2.2011 Americká skupina Vivian Girls, ktorá sa minulé leto stihla naživo predstaviť aj v našich končinách, dokončila nahrávanie svojho tretieho štúdiového albumu. Ten nazvali Share the Joy.
25.7.2010 Letných festivalov v našich končinách pribúda každým rokom ako húb po daždi. Niektoré vydržia fungovať pár rokov, niektoré po dvoch, troch ročníkoch skončia. Ich najväčším problémom je asi to, že sa v podstate od tých druhých výrazne neodlišujú.
24.7.2010 Počasie plné slnka, striekajúce hasičské autá, pobehujúce deti a snaha vybojovať si aspoň kúsok priestoru v tieni. Ale hlavne všade samé usmievavé tváre užívajúce si pohodu. Tak nejak to vyzeralo aj tretí festivalový deň Bažant Pohody.
21.7.2010 Kutnohorská GASK zorganizovala pod kurátorskou taktovkou A.M. 180 Collective už druhý ročník festivalu Creepy Teepee. V našom prvom fotoreporte sa pozrieme, ako vyzerali napríklad Former Ghosts, Vivian Girls, Toro y Moi, Male Bonding a ďalší interpreti z prvých dvoch dní.
15.7.2010 V druhej časti obsiahleho fotoreportu z tohtoročnej Pohody sa obzrieme za interpretmi ako José González, Scissor Sisters, The xx, múm, Juliette Lewis, These New Puritans, Japandroids, Vivian Girls alebo Leftfield. Samozrejme, je toho o mnoho viac, tak nech sa páči.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.