muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VILÉM ČOK & BYPASS

18.8.2011 Jedna z výrazných tváří naší tuzemské scény, která se zapsala do historie českého rocku a bigbeatu, dnes téměř 50 letý (7. září) Vilém Čok, který je veřejností vnímán jako rockový rebel, přijede se svou partou nazvanou Bypass do Ústí nad Labem.
4.7.2011 Obsah nového alba Viléma Čoka a jeho doprovodné formace Bypass by se dal shrnout třeba všeříkajícím sloganem „no samples, only rock’n’roll“. Námluvy s rádoby progresivním zvukem jsou definitivně minulostí.
25.10.2009 Že vám jméno Pavel Marcel nic neříká? V tom případě asi tuzemskou rockovou scénu nesledujete zrovna do hloubky... Talentovaný kytarista a producent je už pár let pevnou součástí legendární Pumpy a souběžně hraje i v kapele Viléma Čoka...
17.3.2009 Stěžejní hudební bod pro Viléma Čoka je již několik let jeho kapela Bypass, se kterou nedávno vydal novou desku s názvem Černoška s obrovskejma kozama. S Bypassem Čok hraje trošku jinou muziku...
26.3.2007 Odvodili-li jste si z názvu Retrofest jako místo jeho konání pražskou Retro Music Hall, pak máte správný úsudek. Pod touto hlavičkou zde tuto středu proběhne společný koncert Viléma Čoka s kapelou Bybass, zpěvačky Gabriely Al Dhábby a skupiny Eddie Stoilow.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.