muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VIDEOTIPY

28.4.2014 Loňská a nečekaná podzimní deska 4 pražských Eggnoise má první videoklip. Dočkala se jej skladba Anytime 8 a svou znepokojivostí odkazuje slovy Ondřeje Galušky k „tradici českého surrealismu“.
21.4.2014 Dream-popová formace Mazzy Star se loni po sedmnácti letech vrátila s deskou Seasons of Your Day. Na ni nyní navazují singlem I'm Less Here / Things. První zmíněná skladba byla podpořena videoklipem, který můžete zhlédnout výše.
18.4.2014 Kolem Peace je rušno, protože se začíná rýsovat jejich druhé album, které ovšem stále nemá přesné datum vydání. Skladbu o penězích nahrála Abba, nahráli ji Pink Floyd a teď i Peace.
10.4.2014 tUnE-yArDs měli vždy smysl pro vtip. V novém videoklipu, který je předzvěstí třetí řadové desky, na niž si ještě měsíc počekáme, si zpěvačka Merrill Garbusová nechává minutu stranou.
2.4.2014 Fenomén poslední doby, natáčení videoklipů na mobilní telefony či tablety, minimalistických v produkci, maximalistických v nápaditosti, učaroval také Bratrům Orffovým. Využili jej pro hudební háv k písni Vymazán.
20.3.2014 Strážničtí Shadow Area vydali nový singl Clarity Night. Rovněž k němu vypustili i svůj první videoklip natočený ve spolupráci s LIP Production. Svou premiéru si klip odbyl na serveru bandzone.cz.
19.3.2014 Písničkář z nejtajemnějších a nejzajímavějších, v masce z kuchařské čepice stále schovaný Kittchen, představuje nový videoklip k písni Pod Prahou, pravděpodobně nejlepší skladbě z loňské desky Radio.
4.3.2014 Sheffieldští seladoni Arctic Monkeys, kteří před necelými dvěma týdny ovládli hudební ceny BRIT Awards, nezahálí a posílají svým fanouškům už pátý klip k loni vydanému albu AM.
1.3.2014 Zatímco ookolo nové desky Blur se stále točí mnoho neznámých, debutová sólovka frontmana Damona Albarna vyjde beze vších pochyb. Album Everyday Robots se na pultech virtuálních i reálných objeví 28. dubna.
14.2.2014 Americké The National netřeba představovat, s posledními dvěma deskami High Violet a Trouble Will Find Me se pevně usadili mezi nejznámějšími indie rockovými kapelami současnosti.

61-70 (671) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.