muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VIDEOTIPY

7.11.2014 Švédský písničkář José González představuje první videoklip ke své nové desce Vestiges & Claws, která je jeho první sólovou nahrávkou po osmileté pauze. A je to klip speciální, který spojuje pokroky vědy s uměním.
24.10.2014 Nenávidění i milovaní Bring Me The Horizon se hlásí s novým singlem nazvaným Drown. Za dobu své existence kapela prošla téměř neskutečným hudebním vývojem, ale až s loňským albem Sempiternal si našla směr, kterým svou hudbu budou směřovat.
23.10.2014 Foo Fighters vydali první singl z nového alba Sonic Highways, jehož vydání je naplánováno na 7. listopad. Skladba byla nahrána ve studiu Stevea Albiniho, který s Davem Grohlem spolupracoval za éry Nirvany na albu In Utero.
21.10.2014 Jako procházku svou bujarou a pestrou zahradou pojala britská debutantka FKA twigs reklamu na Google Glass. Brýle, jež mají usnadnit život, se v rukou zpěvačky a režisérky v jednom stávají trenažérem.
16.10.2014 Pražští Birds and Wolves, kteří na české scéně působí už přes pět let, před několika dny vydali klip k singlu Má. Režii klipu si vzal na starost Matěj Pichler.
12.10.2014 Už jen pár dní zbývá do pražského koncertu Caribou v MeetFactory a Dan Snaith, který za tímto projektem stojí, nedávno vypustil také videoklip k průvodnímu singlu své nové desky Our Love.
9.10.2014 Samozvaný Idiot vydal další samostatný klip, jimž zve vůdce smečky Bigg Boss na právě probíhající pražský Designblok.
8.10.2014 Jestliže jste zmeškali premiéru Pharrella Williamse v Praze, zpestřete si alespoň nastávající pochmurné počasí tancem. Ten provází i Williamse a jeho levitující tanečnice na úbočí s tajemnými sochami. Kdo by se divil, že jde o Daft Punk, když tak dlouho živě nevystoupili!
5.10.2014 Americký písničkář Alex Giannascoli, zkráceně Alex G, je příkladem kluka, který si léta bez většího povšimnutí skládal písničky. Desítky, stovky písniček. Letos v létě vydal další ze svých desek, pojmenovanou DSU a - byl objeven.
21.9.2014 Elektronický kouzelník Boris Carloff chystá na říjen nové album Morphosis. Jak už jsme psali, producenta si vybral z Islandu, kde také skladby nahrával a nechal se inspirovat místním prostředím a překrásnou krajinou.

41-50 (671) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.