muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VIDEOTIPY

6.10.2013 Mladá americká rapperka Raykeaa Wilson, známější pod uměleckým pseudonymem Angel Haze, chystá debutové album s názvem Dirty
Gold a jako ochutnávku pro fanoušky zveřejnila na svém youtube kanálu video k písni Echelon (It's My Way).
5.10.2013 Anglický písničkář Frank Turner vydal letos v dubnu své páté studiové album Tape Deck Heart a před pár dny také vypustil další videoklip, tentokrát k písni Oh Brother. Po skladbách Four Simple Words, Recovery a The Way I Tend To Be se tak jedná už o čtvrtý singl z aktuální desky.
4.10.2013 Liverpoolské trio The Wombats o sobě nedalo dlouho vědět. Jejich poslední, v pořadí druhé album This Modern Glitch vyšlo v roce 2011 a po vydařeném pražském koncertě jsme od této kapely neměli žádné novinky.
26.9.2013 Foals letos premiérovali v Česku na Rock For People. O tom, že to byla s výborným novým albem premiéra obdobně velkolepá, se můžete přesvědčit z reportáží.
22.9.2013 Jedna legenda vedle druhé, takto to vypadalo dříve tento týden u Jollse Holanda. Kanye West představil v rámci právě startujícího amerického týdne alespoň projednou na evropské půdě, zároveň s Charlie Wilsonem (ex-The Gap Band), šestkrát nominovaným na cenu Grammy.
17.9.2013 Daft Punk, po sedmi letech opanující taneční parket, vzlétli. Definitivně řádný videoklip k desce Random Access Memories zahrnuje ústřední dvojici, stejně jako na poslední desce nejvýsadnější hosty.
14.9.2013 Švédská kapela Junip vedená charismatickým písničkářem José Gonzálesem vydala na konci dubna eponymní studiové album. Z této již druhé řadové desky pochází i skladba Walking Lightly, které teď nově přidává na kráse i videoklip.
11.9.2013 Skladbu Evil Eye najdete na nejnovějším albu, které skotská čtveřice nahrála. Jmenuje se Right Thoughts, Right Words, Right Action a vyšlo teprve před čtrnácti dny.
10.9.2013 Chcete nové Arcade Fire? Máte je mít! Tohle je Reflektor, nejčerstvější skladba, doplněná v pravém slova smyslu nablýskaným videoklipem. Režisérsky se pod něj podepsal legendární Anton Corbijn.
10.9.2013 Angličané Bring Me The Horizon se nešetří, a tak tu máme po poměrně krátké době již čtvrtý videoklip z jejich desky Sempiternal. Tentokrát padla volba na skladbu Go To Hell, For Heaven's Sake.

101-110 (671) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.