muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VIDEOTIPY

10.3.2015 Nejenom nová hudba, dokonce i nový obraz. Martin Tvrdý s Václavem Havelkou pilují svůj experiment/svoje poslání do dokonalosti. (Post)moderní verzi skladby Co ty jsi zač?, kterou v druhé polovině osmdesátek hráli Dr. Max, doplňují videoklipem.
7.3.2015 Po loutkové pohádce ze začátku roku, s níž se skupina Vložte Kočku rozloučila se svým druhým albem, aby jej ještě zahrála v plné šíři na letošním udílení ceny Vinyla, se nyní brnká na temnější strunu.
4.3.2015 Kyklos Galaktikos říkají díky řežisérovi Janu Růžičkovi, který jinak stojí třeba za dokumenty Kmeny či 13. komnata, a zároveň National Geographic. Zvláštní změť embryí, lékařských prohlídek z videobank, černých děr pohlcujících bezbranných dětí…
22.1.2015 Zformováni na bývalých členech rockové kapely Women, psychedelicko-punkoví Viet Cong z kanadského Calgary také patří k těm, kdo si v letošním roce zapíšou zářez za nové album. V jejich případě to bude eponymní debut, jenž vyšel tento týden na labelu Flemish Eye/Jagjaguwar.
13.1.2015 Z kraje nového roku se začíná rojit jeden zajímavý klip vedle druhého. Brněnská skupina Lesní zvěř klipem ke skladbě Kavka Airlines. „Vyrazit na cesty s Lesní zvěří znamená protnout rutinní den něčím nevšedním a dopřát si radost i v nečekaných okamžicích,“ uvádí k novince vydavatelství.
7.1.2015 Podzim, ticho nočního města, hledání světla na konci tunelu, čas zpomaleně plynoucí v křehkém preludiu. Kus meditace a útěk před celodenním shonem. To vše Awali ve svém audiovizuálním dílku nabízí.
6.1.2015 Pražští Vložte Kočku se navrací ke své datem již předloňské povedené desce SEAT. Přinášejí hejkalovský videoklip pro rej slovních hříček skladby Kostra.
19.12.2014 Video v kyselinkovém tónu o světě ovládaném umělou inteligencí, která už dávno pohřbila lidskou kulturu a na novou teprve dělá. Prostor antiutopie je blízký nejen Lightning Glove, ale také jejich jedné třetině, entitě jménem Dizzcock, za níž se skrývá Ondřej Bělíček.
11.12.2014 Slovenské trio Nvmeri je opět tvůrčí. Rok a půl od „debutové“ desky se totiž metamorfózovaní The Uniques hlásí se singlem Entropy. Přijde brzy i nová deska?
11.11.2014 Na procházku městem, takřka bez lidí, zve projekt kolem Igora Brusa, který v současnosti sídlí v Berlíně. Skladbě, nad kterou jsme se v září rozplývali, dnes přibyla odvrácená strana.

31-40 (671) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.