muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VIDEOTIPY

26.7.2013 Skotská kytarovka Franz Ferdinand vydá už za měsíc nové album Right Thoughts, Right Words, Right Action, o kterém již bylo poměrně dost řečeno a po zveřejnění videa k prvnímu singlu Right Action je tu podstatně divočejší klip k další nové skladbě Love Illumination.
25.7.2013 Obří broskev, toho času nejseverštěji znějící česká kytarovka, se před nedávnem počala štěpit na jednotlivé personální atomy. Nejprve se z ní odloupl tajuplný Kittchen a nyní křehká písničkářka ILLE.
23.7.2013 Limp Bizkit odjakživa patřili mezi kapely, které buď můžete milovat, nebo nenávidět. Po nepříliš úspěšném albu Gold Cobra z roku 2011 se nyní „sušenky“ vrací s novým singlem Ready To Go.
21.7.2013 The Flaming Lips, to je pop a experiment. V novém videoklipu se v závějích pestrobarevného šumu, pomalých a táhlých sekvencích střídá nízký kontrastní film s bouřkami duhy tak, jak je u Coyneho a spol. zvykem: Nejdřív uspí, pak vám ustřelí hlavu.
17.7.2013 Velký zastánce hnutí Good night white pride se opět ozval, v reakci na týden staré pochody v Českých Budějovicích se Bonus, vlastním jménem Martin Tvrdý, vydal po boku Michala Tučného.
14.7.2013 Dallas Green, svého času zpěvák kanadských Alexisonfire, vydal 4. června pod pseudonymem City and Colour již své čtvrté album. Tentokrát pod názvem The Hurry And The Harm. Nyní vypustil do světa také videoklip k písni Thirst.
11.7.2013 Ve vodách metalcoru jsou August Burns Red poměrně známou a zavedenou kapelou, která se nebojí jakýchkoli experimentů. Koncem loňského roku vydali dokonce album plné vánočních koled, upravených po svém.
10.7.2013 Right Thoughts, Right Words, Right Action. Tak se bude jmenovat nové, v pořadí čtvrté album skotské indie-rockové čtveřice Franz Ferdinand. Novinka vyjde 26. srpna, dvě skladby z ní už kapela zveřejnila. K prvnímu singlu Right Action teď nabízí i videoklip.
8.7.2013 Na konci června vyšla pozoruhodná nahrávka ambient-ethno-folkové dvojice, vystupující pod jménem Tayna. Autorkou skladeb je slovenská písničkářka Ľubica Christophory (je mimo jiné členkou projektu Oldřicha Janoty Ora pro nobis), s hudebním doprovodem si vyhrál Martin E. Kyšperský (Květy).
5.7.2013 Mňága a Žďorp slavila loni pětadvacáté hudební narozeniny a při té příležitosti si nadělila dvě alba cover verzí svých skladeb. Písně do nového kabátu převlékli jak hudebníci, kteří mají s Mňágou mnoho společného, tak i tací, v jejichž případě je podobná spolupráce na první pohled nemyslitelná.

121-130 (671) 

na začátek posounout vzad předešlé 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.