muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VIDEOTIPY

19.8.2014 Szkrat, kapela pocházející z východní Moravy, momentálně pracuje na svém novém albu, jež se stane následovníkem rok starého EP Truth Behind The Message. Na název mladšího sourozence v jejich diskografii si však musíme ještě chvíli počkat.
22.7.2014 Australská metalcoreová kapela I Killed The Prom Queen vypustila nový klip ke skladbě Bright Enough na podporu jejich aktuální desky Beloved, která vyšla v únoru letošního roku.
14.7.2014 Americká písničkářka Sharon Van Etten má nový videoklip ke skladbě Our Love z její aktuální desky Are We There?, která vyšla v květnu tohoto roku. Píseň se točí kolem zamilovanosti (jak už je u této zpěvačky zvykem), zoufalství i kapky naděje, to vše završené realistickým prozřením.
10.7.2014 Sotva skončí letní prázdniny, Interpol představí svou pátou studiovou desku El Pintor. Čtyřleté ticho po pěšině však po živých náznacích oficiálně končí již teď. Paul Banks a spol. totiž předesílají první singl All The Rage Back Home.
23.6.2014 Bájemi a pověstmi se dá přetvářet světoběžná tajemnost For You Katrina. Zatoulaná severská laň, které nejde vidět do očí, se zjevuje prvním klipem k hymnu Magdalena. Ten předjímá regulérní album, které vyjde po loňském EP Demo(n)s For You.
3.6.2014 Dnes je tomu přesně 90. let, co literární svět přišel o mistra mrazivé, skrytě ironické absurdity, Franze Kafku. Přesně v tento den uveřejňuje Kafka Band videoklip k písni Grab / Hrob.
23.5.2014 Loňská debutantka, která nás zaujala, avšak porotce z Apolla a Andělů žel nikoliv, křehká, mrazivá a uhrančivá písničkářka Never Sol představuje videoklip k ponuré a po zádech mrazivě hladící skladbě Run with the Wolves.
16.5.2014 Pokud ještě nejste otráveni z nesčetných novinek o kanadských velikánech Arcade Fire, které zahrnuly internet před i po vydání jejich posledního počinu Reflektor, mohl by vás zajímat jejich poslední klip k singlu We Exist.
7.5.2014 Lana Del Rey posílá první pohlednici ze své pouti po východním pobřeží. West Coast už je známá přibližně tři týdny, teprve před pár dny však obdržela také videoklip, který byl (a stále oficiálně je) skryt před zraky Evropy.
2.5.2014 Nový projekt Sufjana Stevense, v němž se baroque folkový bard spojil pod pseudonymem Sisyphus s alternativními hip hopery Serengetim a Sono Luxem, nabízí líbivou kombinaci sentimentálního písničkářství, břitkého rapu a dubstepu.

51-60 (671) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.