muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VIDEOTIPY

8.2.2014 Vzkaz Putinově Rusku posílá norská zpěvačka Annie, která natočila spolu s vizuálním umělcem Bjarne Melgaardem explicitní videoklip k singlu Russian Kiss, aby protestovala proti nyní hojně diskutovanému ruskému zákonu omezujícímu práva homosexuálů.
29.1.2014 Kritikou opěvovaní angličané Architects připravují posluchače na novou desku Lost Forever // Lost Together novinkovým singlem Naysayer, který podporují videoklipem.
20.1.2014 Australské metalcorové legendy I Killed The Prom Queen vydaly singl z připravované desky Beloved, které by se mělo na prodejních pultech objevit v půlce února.
19.1.2014 Každý si tím musí projít. Coming of Age. Debutové album Foster The People, tria z Kalifornie mělo celosvětový úspěch, dokážou obhájit pozice i s druhotinou? To uvidíme, album pojmenované Supermodel vyjde 18. března.
17.1.2014 Kancelářské prostředí v retro střihu, s Japonci. Disclosure, současné modly taneční scény, v novém videoklipu vtipem nešetří. O klip ke skladbě Grab Her z debutového alba Settle se britské dvojici postaral Emile Sornin.
9.1.2014 Britský písničkář King Krule natočil další videoklip k jeho loňskému debutu 6 Feet Beneath The Moon, tentokrát k písni A Lizard State. Video je inspirované filmem Alfreda Hitchcocka Vražda na objednávku (Dial M For A Murder) a sám mistr hororu se také v klipu objevuje.
3.1.2014 Američtí My Ticket Home vydali na Nový rok videoklip k singlu Hot Soap. Kapela se hudebně hlásí k odkazu kapel devadesátých let jako Deftones, Korn, Nirvana, Pearl Jam a podobně se jim povedlo stylizovat i jejich klip.
29.12.2013 Nová deska Love Letters britského projektu Metronomy se chystá na jaro, první singl I'm Aquarius už je také online k poslechu delší dobu, teď však vznikl i videoklip inspirovaný sci-fi thrillerem Alfonsa Cuaróna Gravitace.
22.12.2013 Queens of the Stone Age vypouštěli sérii skladeb z alba ...Like Clockwork ještě před vydáním, moc videoklipů k jejich letošní desce však dosud nenatočili. Vznikl pouze animovaný vizuální doprovod k písni I Appear Missing.
18.12.2013 Broken Bells chystají půdu pro své nové album After The Disco, které vyjde 14. ledna. Kromě prvního singlu Holding On For Life dvojice také vypustila krátký surrealistický sci-fi film.

71-80 (671) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.