muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VIDEOTIPY

10.6.2015 Kanadská skupina Braids se na svém třetím albu zabývá tématy zneužití, pornografie a očerňování žen. Texty, které příkladně představuje nedávno vydaný klip ke skladbě Miniskirt, vychází z pera jejich zpěvačky Raphaelle Standell-Preston.
8.6.2015 I když se Jan Durina odklonil od fotografie, jeho věrní nepřichází zkrátka. První holubicí z německých hvozdů doprovází obrazy z nejtemnějších, třepotají se a kynou. Svérázná zpověď, totemismus, klip oxymoronem hudbě.
7.6.2015 V loňském roce vydala česká shoegazovka Divided kriticky oceňovaný debut Born to Sleep. Nyní ho skupina kolem kytaristy Filipa Helštýna připomíná klipem k písni Frozen. Ten má také na nejnovějším počinu největší zásluhu.
3.6.2015 Nedávno jsme vám představili nový singl slezské garážovky Noise Parade, nyní jej kapela ještě podpořila videoklipem. Natáčení probíhalo v okolí jejich zkušebny a na „soukromém pozemu, kam jsme se kvůli některým záběrům vkradli.
25.5.2015 Rok. Tak dlouho trvalo olomoucké skupině natočit klip ke skladbě Ghost, která se objeví na příštím albu. Nástupce debutu by měl ale přijít až na začátku příštího roku, a tak je napětí vysoké.
20.5.2015 Pianistka a skladatelka Beata Hlavenková vydala svou druhou sólovou desku Theodoros již před dvěma lety. Soubor minimalistických klavírních kompozicí je však natolik pulsující a rezonující, že i dnes se mu věnuje dosti pozornosti.
17.5.2015 S blížícími se prázdninami se připomněl česko-slovenský projekt Petra Marka (MIDI LIDI) a Moniky Midriakové. Skladba, která má stejné jméno jako album samo, doprovází modrožlutý animovaný klip, vesmírná plavba.
10.5.2015 Písničkářka Ira Mimosa patří mezi další z řady hudebníků, kteří se ve svých písních navrací k mateřskému jazyku. Po křehkých folkových skladbách zpívaných ve francouzštině, které dostaly Iru do povědomí posluchačů, to nyní zkouší s češtinou.
4.5.2015 Američtí Built to Spill se nedávno vrátili s novou deskou Untethered Moon. A fanoušky nečeká žádný krok do neznáma - spousta kytar, ošklivý obal, bizarní klipy. Nutno dodat, že ten poslední, k písni Never Be the Same, je snad nejpovedenější, s kterými dosud přišli.
28.4.2015 Duo Death From Above 1979 vloni vydalo druhou, s rozpaky přijatou studiovou desku The Physical Word. Zájem o ní se nyní kapela snaží částečně znovu rozvířit novým videoklipem – a to vysoce kontroverzním, provokujícím.

11-20 (671) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.