muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VETO

26.4.2013 Festival Valašský Špalíček tento rok prekvapuje bohatou dramaturgiou, ktorá okrem overených českých mien siaha aj po zahraničnej nezávislej scéne. Headlinermi 31. ročníka festivalu vo Valašskom Meziříčí tak budú British Sea Power.
30.12.2008 Petra Němečková píše a fotí pro náš server již více než dva roky, ale znám ji déle, vlastně nejdéle z celého osazenstva. Po „mládí“ stráveném v Ostravě, kterou má většina lidí zafixovanou jako ponuré industriální město, se letos přesunula...
3.10.2008 Dnešní videotipy přináší ukázky z čerstvých albových novinek indie-popových kapel I'm From Barcelona a Annuals nebo zpěvačky Jem, ale také návrat do historie Travis či novou verzi jedné staré písně Mekyho Žbirky.
19.9.2008 Pridajte si do slovníka ďalší význam slova “veto“. Nie je to už len forma nesúhlasu, či obskúrny výrobok slovenského potravinárskeho priemyslu. VETO je čerstvý export z Dánska.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.