muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VEC

15.9.2006 Dávej bacha, tak zní název písně, kterou nedávno společnými silami natočili rappeři Phat, Vec, Čistychov, DJ Wich a zpěvačka EOST Kateřina Winterová, ale také titul hop-hopové akce, která proběhne v sobotu 23. září v hale na pražské Harfě.
19.6.2006 Finská skupina The Rasmus se stane hlavní hvězdou nadějně vypadajícího festivalu Senec Open Air Fest, který se uskuteční 28. a 29. července v obci Senec nedaleko Bratislavy.
2.6.2006 A ještě si dovolíme jednu festivalovou ze Slovenska: Protože se rozšiřuje také line-up festivalu Hodokvas, který se uskuteční v polovině srpna v Piešťanech, podíváme se na jeho nově potvrzené vystupující.
23.3.2006 Loňské album jazzového zpěváka Petra Lipy Lipa spieva Lasicu si včera večer vysloužilo pět cen slovenské hudební akademie za loňský rok. Čtyři sošky získala skupina Peha.
10.3.2006 Hip-hop se v českých rádiích i klubech usídlil měrou více než očekávanou. Pomineme-li fakt, že český hip-hop má stále co dohánět americké vzory, tak se u nás a na Slovensku vytvořila již velká řádka kvalitních kapel...
8.3.2006 Velký beatboxový speciál je přichystán na pátek 10. března do pražského klubu Abaton. Vystoupí zde totiž velké evropské jméno z tohoto oboru, belgičtí Batoxic. V průběhu večera se můžete těšit také na vystoupení Jezuse a Cossigy nebo koncertů v podání Vece a Mojí Reči.

31-36 (36) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.