muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VEC

8.4.2008 Public Enemy, jedna z nejúspěšnějších formací hip-hopové historie, vystoupí 30. května na pražském Výstavišti. Do Česka by skupina měla dorazit v kompletní koncertní sestavě za doprovodu živé kapely.
1.3.2008 Vec, jeden z najznámejších predstaviteľov slovenskej hip-hopovej scény, prichádza tri roky po sólovom debute s novým albumom. Ten sa na trhu objaví 21. marca a ponesie názov Funkčný veterán.
25.8.2007 Rekordní patnáctitisícová návštěva poctila debutní ročník Sázavafestu v jeho nové lokaci, Kácově na Kutnohorsku. My vám nyní přinášíme fotogalerii, která zachycuje mimo jiné koncerty Skye, Kosheen, Illustratosphere, dalších...
14.8.2007 Šestý ročník největšího středoevropského festivalu zaměřeného na hip-hopovou kulturu se hlásí o slovo. Královéhradecké letiště bude letošním Hip Hop Kempem žít od 24. do 26. srpna, tedy již o příštím víkendu.
22.5.2007 Rok po vystoupení na trenčínské Pohodě se na Slovensko vrací německý reggae zpěvák Gentleman se spolu se svou kapelou The Far East Band. Začátkem července bude headlinerem druhého ročníku festivalu Toto je hip hop v Horné Stredě.
27.4.2007 Zdá se, že s hip-hopovými festivaly se v letošním roce roztrhl pytel. Vedle zaběhlých akcí se na scéně objeví Hip Hop Allstars s Jazzmatazz, indoorový Triumph s Wu-Tang Clanem a také nově ohlášený Hip Hop Jam, na kterém se v roli hlavního headlinera představí rapper The Game.
8.4.2007 Americký rapper Guru, proslavivší se především jako člen formace Gang Starr, bude jednou z hlavních hvězd prvního ročníku open-air verze festivalu Hip Hop Allstars, který proběhne 13. a 14. července na letišti v Roudnici nad Labem.
26.2.2007 Slovenská R&B speváčka Tina pokrstí v Prahe svoj nový album Chillin’. V Lucerna Music Bare, kde zaspieva už 7. marca, jej predskočia Orion a Mike Trafik z PSH.
19.2.2007 Špičky českého a slovenského hip-hopu doplněné o člena kultovního Wu-Tang Clanu Raekwona se sejdou tuto sobotu v areálu pražského Výstaviště, kde proběhne párty Hip Hop Allstars.
23.1.2007 I když je Nejbr Mix 2 oficiálně kompilací nejlepších rapových skladeb za uplynulý rok, na CD se objevují především nové skladby, které interpreti nahráli přímo pro Nejbr Mix...

21-30 (36) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.