muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VÁNOČNÍ HUDBA

25.11.2010 The Killers a Coldplay si sice v letošním roce dopřávali koncertního odpočinku. Obě kapely ale své fanoušky potěší už příští týden, kdy vydají své vánoční singly.
28.8.2009 Americký písničkář Bob Dylan připravuje album vánočních písní. Kolekce, na níž podle jeho stránek nebudou chybět vánoční klasiky jako Here Comes Santa Claus, Winter Wonderland, Little Drummer Boy nebo Must Be Santa, vyjde 13. října pod názvem Christmas In The Heart.
20.2.2009 Maximální zisk při co nejmenších nákladech. Tato mantra všech podnikatelů, bankéřů, makléřů a možná občas i politiků platí i pro tento vánoční titul. Vydavatel namíchal atraktivní koktejl...
25.12.2006 Letošní ročník soutěže Česko hledá SuperStar sice vítězstvím Zbyňka Drdy skončil již minulou neděli, ale ještě dnes si diváci budou všechny finalisty moci připomenout při vánočním koncertu SuperStar.
18.12.2006 Finalista loňského ročníku české SuperStar Michal Hudček si pro své příznivce nachystal předvánoční dárek v podobě písně Vánoční ráno/Happy Christmas.
15.12.2006 Písničkář Jaromír Nohavica připravil pro své příznivce předvánoční dárek v podobě šestitrackového EP nazvaného Od Jarka pod stromeček. Obdobně jako začátkem roku album Pražská pálená je i toto uvolněno k bezplatnému stažení prostřednictvím internetu.
5.12.2006 Pamatujete ještě na toho zhulenýho týpka, co posledně rapoval Because I Got High? Ano, Afoman. A právě ten teď světu představil vánoční písně vyladěné ku obrazu svému.
27.10.2006 Na 3 miliony prodaných alb a více než 20 zlatých a platinových desek po celém světě má na svém kontě projekt Gregorian. Ten v listopadu svou diskografii rozšíří také o album vánočních písní.
13.10.2006 Jelikož nastoupil říjen a obchody nás už nějaký ten pátek zásobují vánočním zbožím, dovolíme si s prominutím také něco málo přihodit. Ale nebojte, půjde „jenom“ o Sufjana Stevense.
5.12.2001 Mezi Crosbyho Bílými Vánocemi a koncem století uplynulo 58 let, během nichž se mnohokrát změnila tvář populární hudby. Moderní rádia sáhnou po Bingu Crosbym nebo Gene Autryovi jen...

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.