muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VAN DER GRAAF GENERATOR

3.2.2011 Legendární Van Der Graaf Generator v čele s Peterem Hammillem vydává 15.3. nové album s názvem „A Grounding in Numbers“. Po vydání alba se vypraví původní sestava opět po letech na turné.
14.1.2010 Britský rockový písničkář Peter Hammill je živoucím důkazem toho, že dědictví progresivních kapel 70. let nemusí být tak jalové, jak by se apologetům nejnovějších trendů mohlo zdát. Své aktuální album Thin Air představí příští týden v Česku.
20.1.2009 Poté, co Peter Hammill dvakrát vyprodal sólový koncert v Praze, vrací se se svou původní kapelou Van Der Graaf Generator. Koncert proběhne tento čtvrtek v pražském Paláci Akropolis.
27.10.2006 Britský rockový písničkář, skladatel a multiinstrumentalista Peter Hammill je živoucím důkazem toho, že dědictví progresivních kapel z první půlky 70. let nemusí být tak jalové, jak by se apologetům nejnovějších trendů mohlo zdát. Představí se 14. listopadu v pražském Divadle Archa.
1.8.2005 Nové studiové album po osmadvaceti letech! Tak tomu říkám překvapení. Zpěvák Peter Hammill, který v mezičase stačil vydat bezpočet sólových desek, obnovil klasickou sestavu kapely s Guyem Evansem...

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.