muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VAGON

30.5.2011 Slánská folk-punkrocková skupina Deratizéři, projekt baskytaristy a zpěváka Sváti z Totálního nasazení, vydala na jaře nové album s názvem Folk's Not Dead...
26.5.2010 Čtyři měsíce uplynuly od křtu posledního řadového CD Plastiků „Maska za maskou“ a undergroundová legenda je zde s dalším hudebním materiálem. Na CD a DVD vychází další nahrávka skupiny The Plastic People Of The Universe...
9.4.2010 Nil je díky energickému projevu schopen naprosto uhranout fanoušky. Nejviditelnější osobou kapely je skvělá zpěvačka Hanka Kosnovská, která za perfektní podpory trojice muzikantů dokáže svým expresivním projevem...
12.2.2010 Zdá se, že Praha je pro spousty Američanů inspirativním místem, a to natolik, že zde usadí, žijí a tvoří. To je i případ kytaristy Geoffa Tysona a básníka a člena skupiny The Wavemen Luciena Zella.
9.10.2009 K začátkům české rockové hudby se vydá Popmuseum ve své výstavě Průkopníci českého rock'n'rollu, která bude ke shlédnutí v pražském klubu Vagon od 11. října. V tento den zároveň proběhne vernisáž.
1.10.2008 Po loňském koncertu v klubu Futurum se do Prahy vrací americký kytarový virtuóz Paul Gilbert. Představí se 9. října v komorním prostředí klubu Vagon na Národní třídě.
24.10.2007 Všichni příznivci deathrocku, jeho odnoží a spřízněných hudebních žánrů jako je post-punk, gothic, psychobilly a wave se mohou těšit na Drop Dead festival, který se přesouvá ze Spojených států do Prahy.
25.9.2007 Kytarista, saxofonista a skladatel Elliott Sharp je jedním z hlavních protagonistů slavné newyorkské undergroundové scény. Dnes večer jej přitom čeká premiérový koncert před českým publikem. Za doprovodu bluesové kapely Terraplane vystoupí v pražském klubu Vagon na Národní třídě.
26.7.2007 Společné turné skupiny November 2nd s americkou zpěvačkou a kytaristkou Janet Robin vstoupilo do své druhé poloviny. Oproti avizovaným plánům však na program turné přibylo ještě jedno nové vystoupení, a to sice naplánované na 31. srpna do pražského klubu Vagon.
7.5.2007 Svou koncertní premiéru si tento čtvrtek v pražském klubu Vagon odbude skupina Stability, která spontánně z popudu několika známých českých muzikantů vznikla na Silvestra minulého roku.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.