muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: V9KEND - PRAGUE MUSIC WEEKEND 2008

27.2.2008 Festival V9kend Prague Music Weekend vypukne již tento čtvrtek, 28. února, je tedy na čase představit si nejen akci samotnou, ale i některé z performujících: Ellen Allien, Apparata, Daddyho G a DJe Krushe.
20.2.2008 Festival V9kend zprvu vypadal velmi slibně, co se samotného konceptu i programu týče. Koncem minulého měsíce však pořadatelé zveřejnili informaci, že opouštějí od původních plánů a uskuteční jej v redukované podobě. Proto se rozhodli nabídnout návštěvníkům vstupné za dobrovolnou cenu.
4.2.2008 Na přelom února a března ohlášený pražský festival V9kend se oproti původním plánům dočká několika zásadních změn. Týkají se místa konání akce, termínu i samotného programu.
16.11.2007 Když se před více jak měsícem vyrojily zprávy o chystané hudební události s názvem v9kend: Prague Music Weekend 2008 bylo jisté jen to, že se odehraje 29. února a 1. března 2008. Nyní organizátoři uveřejnili první potenciální jména bohatého line-upu, nutno dodat, že velmi zajímavá.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.