muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: UNITED FLAVOUR

23.1.2013 Ani v letošním roce nebude na domácí festivalové mapě chybět festival Rock for Church(ill) Probíhat bude jako obvykle na konci léta ve Vroutku u Podbořan, ze všeho nejprve je ovšem na pořadu dne jeho zimní klubová edice.
21.4.2012 Příští pátek a sobota bude patřit Plzeňskému majálesu, který letos oslaví už dvacátý třetí ročník. Páteční koncerty proběhnou na náměstí Republiky. Vstup bude zdarma, takže si fanoušci kapel United Flavour, Discoballs, Nebe, Chuť, V3SKA a L. A. užijí své oblíbence o to víc.
19.4.2012 Poslední prázdninový víkend, 24. a 25. srpna, bude ve Vroutku u Podbořan i tentokrát patřit festivalu Rock for Church(ill). Do této chvíle pořadatelé potvrdili účast čtyř zahraničních headlinerů a více jak deseti domácích kapel.
24.11.2011 Zpěvačku Dannie můžete znát z řady hudebních projektů – mimo jiné kapely Sixin – nebo hostovaček. Teď vydává svoje sólové album, které pojmenovala Colours of Light a na němž slibuje fúzi R’n’B, soulu a popu.
15.7.2011 Jedenásty ročník slovenského festivalu Žákovic Open sa uskutoční už o týždeň v Trenčianskych Bohuslaviciach, a to v piatok 22. a sobotu 23. júla.
29.6.2011 Tradiční putovní festival České hrady.cz a jeho mladší sourozenec Moravské hrady.cz jsou na startovní čáře dalšího ročníku. Během léta zavítají na celkem osm hradů a zámků, kde nabídnou vystoupení populárních domácích kapel.
25.5.2011 O prvním červnovém víkendu bude v areálu podzámecké nivy v Třebíči probíhat patnáctý ročník festivalu Zámostí. Mezi hlavní hvězdy dvoudenního festivalu budou patřit kapela Tata Bojs, zpěvák Richard Müller nebo zpěvačka Aneta Langerová.
29.3.2011 Poslední prázdninový víkend se v severočeském Vroutku už podvanácté ponese ve festivalovém duchu. Festival Rock for Church(ill) nabídne průřez domácími kapelami a DJi a navrch, jak se v posledních letech stalo tradicí, i několik zahraničních hostů.
15.3.2011 Právě dnes vychází v Praze usídlené nadnárodní dancehallové formaci United Flavour druhé album, které dostalo název Attitude. Ještě večer bude na koncertu v pražském Paláci Akropolis pokřtěno, čímž zároveň odstartuje dva měsíce trvající turné.
8.3.2011 Skupina United Flavour pokřtí 15. března v pražském Paláci Akropolis nové, v pořadí druhé studiové album „Attitude“. Zahájí tím turné po českých a slovenských klubech.

1-10 (66) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.