muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: UK SUBS

24.7.2013 Třetí červencový víkend se na táborském letišti konal již devátý ročník festivalu Mighty Sounds. Vystřídalo se zde nespočet kapel zaměřených na punk, ska, hardcore i reggae.
31.1.2013 Bývaly doby, kdy se začátek roku pravidelně nesl ve znamení společného putování punkových kapel UK Subs a The Vibrators napříč Evropou. I letos obě kapely putují a nevynechávají Prahu, obě ale samostatně.
23.4.2010 Kapela Tři sestry si v tomto roce připomíná pětadvacetileté výročí svého působení na domácí hudební scéně. Před pár týdny fanouškům nadělila nové album Lázničky a zanedlouho dojde i na její tradiční festivalovou oslavu na pražském Džbáně.
18.11.2009 Třiatřicet let po svém založení se punkové legendy UK Subs opět vydají na tradiční novoroční turné. Vystoupí 8. února v pražském Lucerna Music Baru, kde jim společnost budou jako tradičně dělat jejich krajané The Vibrators.
15.1.2009 Ani letos se společné novoroční turné punkových klasiků UK Subs a The Vibrators nevyhne pražskému klubu Rock Café. Představí se zde 21. ledna.
10.1.2008 Ani letos se společné novoroční turné kapel UK Subs a The Vibrators nevyhne Praze. Jejich pravidelný lednový koncert se tentokrát uskuteční 22. ledna v klubu Rock Café.
25.8.2007 Po loňském ročníku, který, řekněme to upřímně, měl své mouchy, se dalo očekávat, že se pořadatelé poučí a chyby odstraní. A musím říct, že se tak stalo. Vystoupili Art Brut, I am X, UK Subs, Chikinki, nebo Therapy?...
2.5.2007 Valmezský festival Hrachovka letos sice nesází na velká jména, ale to neznamená, že nemá co nabídnout. Vedle nedávno potvrzených Chikinki, Doí nebo Niny Hynes si návštěvníci Hrachovky vychutnají dávku humoru z dílny londýnských Art Brut.
11.1.2007 Britská punková legenda UK Subs se v rámci evropského turné ke třicátému výročí svého vzniku zastaví také v Brně, Chomutově a Praze. V rolu hostů se opět představí jejich věrní soukmenovci The Vibrators.
7.8.2006 Vyrazil jsem za jednou z nejvýraznějších osobnosti české punkové scény do její oblíbené vinárny na Žižkově a ještě v tramvají jsem měl obavy, jestli lídr legendárních Plexis byla ta úplně nejlepší volba...

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.