muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: U2

10.9.2014 Megalomani U2 v čele s Bonem se spolčili s megalomany z firmy Apple. Během včerejší dvouhodinové konference došlo kromě technologických pokroků, mezi něž patřilo oznámení nového modelu telefonu iPhone a hodinek Watch, se dostalo i na „největší vydání alba všech dob“.
28.1.2014 U2 představí další novou skladbu nazvanou Invisible poněkud neobvykle, a to v reklamě během finále amerického fotbalu Super Bowlu. Tato reklama bude značit začátek spolupráce U2 s organizací (RED) a Bank of America na charitativním projektu.
23.11.2013 Irští rockoví matadoři U2 představují po měsíci čekání píseň Ordinary Love v celé své kráse. Skladba, která je předzvěstí nového alba a objeví se také v biografickém filmu o Nelsonu Mandelovi, se dočkala lyric videa.
22.10.2013 Irská rocková legenda U2 ukončuje tříleté tvůrčí mlčení. Na začátek příštího roku slibuje novou desku a jako předzvěst nyní vysílá skladbu Ordinary Love, která zní v traileru k filmu o Nelsonovi Mandelovi.
26.9.2011 Spider-Manovi z komiksů nakladatelství Marvel přestal postačovat animovaný seriál i filmová trilogie a vstupuje do rockového muzikálu. Na albu Music from Spider-Man: Turn off the Dark se však dvacet jevištních čísel smrsklo do čtrnácti písní...
11.8.2011 19. listopadu tohoto roku to bude přesně 20 let, kdy irská kapela U2 vydala své fenomenální a dnes již kultovní album “Achtung Baby“, které mnoho z jejich fanoušků považuje za to úplně nejlepší.
14.6.2011 U2 vypustili do světa špatnou zprávu pro všechny fanoušky, kteří netrpělivě očekávají nové album legendární irské formace. Vzhledem k náročnému časovému rozvrhu se totiž nástupce poslední desky No Line On The Horizon dočká svého vydání až příští rok.
24.3.2011 Ničivé zemětřesení, které tento měsíc postihlo Japonsko, vyvolalo bohužel následné tsunami, ale bohudík také následnou vlnu solidarity z celého světa. K ní se teď přidává vydavatelství Universal Music, které chystá výběrové album plné hvězdných jmen.
1.1.2011 Přelom roku znamená každoročně nekonečnou záplavu všelijakých žebříčků. Tentokrát nabízí další z nich prostor pro trochu lidské závisti. Zdaleka nejvíc si loni vydělali koncertováním veteráni Bon Jovi se svým Circle Tour, a to přes 200 milionů dolarů.
25.8.2010 Ano, čtete správně, nejedná se o překlep. U2 mají dost hotových dost písní ne na jednu, ale rovnou na čtyři nové studiové nahrávky. Alespoň tak tvrdí Bono, který si zároveň posteskl, jak spolu s kolegy ze skupiny propásl nástup 21. století a moderních technologií.

1-10 (84) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.