muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TY SYČÁCI

19.9.2013 Femipunková čtveřice Mucha, platící za objev současné brněnské alternativy, vydala 16. záři svou debutovou desku Slovácká epopej. Slavnostního křtu se dočká v Brně (25. 9.) a Praze (4. 10.)
29.6.2013 Podívejte se na fotogalerii z letošního jednatřicátého ročníku takřka rodinné oslavy svátku hudby, který jsme podpořili textem obšírně psanou reportáži.
27.6.2013 Valašský špalíček – malý velký festival a mezigenerační kulturní ozdoba Valašského Meziříčí – letos načal čtvrtou desítku svých ročníků. Jak je zvykem, tradiční festival přinesl několik nevšedních a neokoukaných hudebních zážitků.
28.6.2012 Zítra v areálu letního kina na litoměřickém Střeleckém ostrově odstartuje na osmnáctý ročník festivalu Litoměřický kořen. Žánrová linie se ponese v podobném duchu jako v předchozích letech.
18.5.2012 I letos se brány psychiatrické léčebny v Bohnicích otevřou festivalu Mezi ploty. Na sobotu a neděli 26. a 27. května je připraven bohatý program, a to jak divadelní, tak hudební.
16.8.2010 Donedávna posledním počinem Těch Syčáků byla netypická kompilace Bum bum bum, v podstatě výběr časem prověřených skladeb v nových nahrávkách s „bonusovými“ bicími Aleše Pirgla. Ten už ale na novince...
31.5.2010 Letos je to už čtvrt století, kdy v Teplicích vznikla kapela Už jsme doma. Skupina se chystá oslavit toto výročí až na podzim, ale již teď o sobě dává vědět tím nejlepším možným způsobem: vydáním zbrusu nového alba.
5.5.2010 Letos je to už čtvrt století, kdy v Teplicích vznikla kapela Už jsme doma. Skupina se chystá oslavit toto výročí až na podzim, ale již teď o sobě dává vědět tím nejlepším možným způsobem: vydáním zbrusu nového alba.
19.6.2009 Jestliže toužíte svůj první červencový víkend strávit poněkud jinak, než mezi obrovskými masy návštěvníků před velkým podiem, ale přesto si chcete užít kvalitní hudbu a spoustu zábavy, tak Litoměřický kořen je pro vás dokonalou volbou.
26.5.2009 Už třicet let se na domácí scéně pohybuje skupina Jablkoň. V těchto dnech vydává nové album s názvem Půlpes, které záhy pokřtí na dvojici koncertů: už zítra ve společnosti Sester Steinových v pražském Paláci Akropolis a den na to na společném koncertu s kapelou Ty syčáci v brněnském klubu Musilka.

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.