přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TV NOVA

6.11.2012 Jojo, bude další SuperStar. Nebudeme opakovat, že příští týden startují castingy a tak dále. Nahrává nám ale, že televize Nova a Markíza potvrdily jméno první čtvrtiny poroty, které zní Ewa Farna. Ta navíc momentálně boduje s duetem Šestej pád s Danem Bártou...
15.10.2012 Po dvou letech televizní obrazovky opět obsadí SuperStar. V pořadí už třetí řada federální česko-slovenské mutace pěvecké soutěže se bude vysílat na jaře na stanicích Nova a Markíza.
29.12.2011 Jak jsme informovali už v průběhu října, televize Nova a Markíza na jaře společně uvedou další vyhledávací reality show. Pochází z Nizozemí, kde byla premiérově uvedena loni pod názvem The Voice.
18.10.2011 Televizní talentové soutěže v čele se SuperStar a X-Factorem dostávají další následovnici. Česká Nova a slovenská Markíza společně zakoupily licenci na původně holandskou soutěž The Voice a pod názvem Hlas Česko Slovenska ji plánují uvést příští rok na jaře.
6.6.2011 Téměř půlroční pěvecké zápolení zvané Česko Slovenské SuperStar skončilo. Vítězem druhé řady televizní soutěže se stal čtyřiadvacetiletý Lukáš Adamec z Košic, který ve včerejším finále zazpíval písně od Red Hot Chili Peppers, Spin Doctors a Vašo Patejdla.
30.5.2011 Závěrečné finále druhé řady soutěže Česko Slovenská SuperStar bude vyvážené národnostně i genderově. Utká se v něm totiž česká zpěvačka Gabriela Gunčíková a slovenský zpěvák Lukáš Adamec.
24.5.2011 Ke svému závěru se pomalu chýlí druhá řada soutěže Česko Slovenská SuperStar. Z původní finálové dvanáctky se v neděli o postup do dalšího kola utkali čtyři nejpopulárnější soutěžící.
12.4.2011 Jen co se Česko Slovenská SuperStar přehoupla do finále, hned ji opustily dvě soutěžící. Ze závěrečné dvanáctky získala nejméně diváckých hlasů a vypadla Klaudia Pappová, z předposlední pozice v soutěži skončila také Monika Povýšilová.
5.4.2011 Druhá řada soutěže Česko Slovenská SuperStar se přehoupla přes semifinálová kola. Poté, co ji večer opustili další čtyři soutěžící, je známa konečná sestava dvanácti finalistů, kteří v následujících týdnech budou neděli co neděli bojovat o vítězství.
28.3.2011 Sára Milfajtová, Dorota Dragulová, Tomáš Jurenka a Lukáš Ondruš - to jsou jména čtyř účastníků Česko Slovenské SuperStar, kteří ze soutěže vypadli ve druhém semifinálovém kole.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.