muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TUBLATANKA

17.1.2013 Slovenský festival Topfest za svou historii vystřídal několik koncepcí, míst i názvů, suma sumárum ale bude letos slavit desáté výročí, a to ve velkém stylu. Headlinery totiž budou britští heavy-metalisté Iron Maiden.
24.6.2011 První dva červencové dny budou na Zelené Vodě u slovenského Nového Mesta nad Váhom patřit festivalu Topfest. Hlavními tahouny letošního ročníku budou kanadští pop-punkeři Sum 41, španělští ska-punkeři The Locos, britší heavy-metalisté Saxon a finští folk-metalisté Korpiklaani.
28.2.2011 Nejen český Rock for People, ale taky slovenský Topfest bude mít za jednoho z letošních headlinerů pop-punkery Sum 41. Festival bude probíhat po dva první červencové dny jako obvykle na Zelené vodě u Nového Mesta nad Váhom.
23.9.2010 19. ročník letního hudebního festivalu Benátská noc bude netradičně odstartován už příští úterý 28.září 2010 v pražském Hard Rock Café koncertem Tublatanky.
20.9.2010 Počas budúceho víkendu sa v troch bratislavských kinách uskutoční filmový festival MAFF, teda Music and Film Festival, ktorý počas štyroch dní predstaví niekoľko slovenských i zahraničných filmov spájajúcich tématiku hudby a filmu.
8.7.2010 Letos si slovenská rocková trojice Tublatanka připomíná čtvrt století od vydání svého eponymního alba, které vyvolalo v polovině 80. let na tehdejší československé hudební scéně opravdové pozdvižení...
22.6.2010 Lucie Bílá a rocková legenda Tublatanka, to jsou hlavní hvězdy festivalu Letorosty, který v sobotu 18. září v Berouně tradičně uzavře festivalovou sezónu. Kromě hudebního programu Berounské Letorosty...
12.2.2010 Festival Benátská noc se připravuje na svůj 18. ročník a symbolicky 18. února v 18:18, kdy by měl být spuštěn i nový festivalový web, chtějí jeho organizátoři odtajnit i své bližší plány. Už teď je ale venku několik potvrzených kapel.
15.12.2009 Masters Of Rock je vedle zavedeného Brutal Assaultu a do Česka expandujících mezinárodních festivalů Sonisphere a Metalfest Open Air dalším z řady metalových podniků, které mají již nyní potvrzeny první účinkující pro příští rok.
16.4.2009 Koncem února byl oznámen koncert britské heavy-metalové kapely Motörhead na brněnském Velodromu. Nakonec se ale pořadatelé rozhodli program rozšířit o vystoupení několika dalších kapel a ze samostatného koncertu tak nakonec bude 4. července malý festival - Motörhead Fest.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.