muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TRUTNOV MUSIC OPEN AIR FESTIVAL

17.2.2014 Nejedná se o oficiální info, přesto by si nejspíš pořadatelé pořádně zavařili, kdyby šlo o pouhý vtípek. S komentářem „Z Archy... První kapely vybubnovány. Wakan-Tanka! “ zveřejnili pořadatelé na svých facebookových stránkách...
8.4.2013 Bluesový král John Mayall letos otevře festival Trutnov, kterému se také přezdívá Český Woodstock, a odehraje zde své první české vystoupení pod širým nebem. "Otevřeně z našich teepee přiznáváme, že se naplňuje náš letitý sen," svěřují se pořadatelé festivalu.
8.6.2012 Dalším potvrzeným tahounem letošního ročníku festivalu Trutnov Open Air je legendární velšský muzikant John Cale, jenž se vedle celé řady žánrově různorodých projektů a spoluprací zapsal do povědomí i jako člen The Velvet Underground.
28.5.2012 Že hlavními headlinery festivalu Trutnov Open Air budou američtí Korn, to už se ví delší dobu. S blížícím se létem však pořadatelé postupně odkrývají další kapely, které do Krkonoš mezi 16. a 19. srpnem zavítají.
11.4.2012 Letošní ročník Trutnov Open Air Festivalu je netypický už v tom, že jej pořadatelé poprvé po dlouhých letech neavizují jako „poslední na Bojišti“. A také v tom, že prvního headlinera oznamují dříve, než bývalo zvykem.
24.8.2011 Původně měl být na tomhle místě kompletní fotoreport z festivalu v Trutnově, ale bohužel, oběma našim fotografům vytopilo v průběhu prvního dne stan a tak se budete muset uspokojit "pouze" s fotografiemi nesmrtelného Iggyho Popa s jeho The Stooges.

1-10 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.