muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TŘINEC

10.1.2012 Festival Noc plná hvězd se v tomto roce uskuteční podvacáté. A také naposledy. Slova zveřejněná na oficiálních stránkách hovoří jasně: „Jubilejním dvacátým ročníkem se v Třinci na Borku uzavře letitá historie jednoho z největších a zároveň nejstarších festivalů u nás.“
22.6.2011 Už o tomto víkendu se na fotbalovém stadionu Borek v Třinci uskuteční devatenáctý ročník festivalu Noc plná hvězd. Zahraničními headlinery budou Mr. Big, Gamma Ray, Pro-Pain a Wizard.
23.5.2011 V sobotu se rozhlasový éter na Ostravsku rozšířil o rockový program Radia Čas, Radio Čas Rock. Stanici je možné naladit na třinecké frekvenci 89,5 FM nebo opavské 89,7 FM.
21.1.2011 Tentokrát zakotvíme u bigbítu. Se svými letošními headlinery se začínají chlubit taky alespoň co do žánrovosti muziky spřízněné festivaly Noc plná hvězd, Basinfirefest a Benátská noc.
18.4.2010 Pětkrát Třinec, dvakrát Ostrava a k tomu Aneta Langerová a Monkey Business – to jsou výsledky cen Anděl za loňský rok, které včera večer v pražské Incheba Areně vyhlásila Akademie populární hudby.
31.10.2008 Craig Adams, jedna z hvězd letošního ročníku festivalu Colours of Ostrava, se vrátí se svým gospelovým souborem The Higher Dimension of Praise v listopadu na severní Moravu. V rámci podzimní přehlídky Caravan of Voices vystoupí tento charismatický hudebník ve Frýdku-Místku, Třinci a Ostravě.
23.6.2008 Noc plná hvězd a Basinfirefest se na českém poli řadí mezi větší festivaly orientující se na bigbít, hardrock a metal. Oba se uskuteční o nadcházejícím víkendu, každý ovšem na opačném konci republiky.
10.1.2007 Patnáctý ročník třineckého festivalu Noc plná hvězd proběhne od 29. do 30. června na svém tradičním místě, fotbalovém stadionu Borek.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.