muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TRENČÍN

27.2.2010 Další z pravidelné série postupného odhalování kapel čtrnáctého ročníku festivalu Pohoda nám tentokrát přináší Josého Gonzáleze, švédského písničkáře argentinského původu známého pro své minimalisticky laděné melodie, a k tomu navrch britskou kapelu Klaxons...
15.1.2010 Rapper, producet a multiinstrumentalista Lustlife z Filadelfie zahájí ve čtvrtek 21. ledna v pražském Klubu 007 Strahov sérii vystoupení po České republice. Po Praze se v následujících dnech představí ještě v Kopřivnici, Olomouci a Brně, poté naváže ještě koncertem ve slovenském Trenčíně.
23.7.2009 Druhá časť našej fotogalérie mapuje festival Pohoda od piatkového večera po sobotnú tragédiu. Uvidíte Patti Smith, The Ting Tings, Pendulum, Hadouken!, The Whip, Buraka Som SIstema, Tunng alebo Oi Va Voi.
20.7.2009 Prvá vlna fotografií z tohtoročnej Pohody, v ktorej vystupujú Basement Jaxx, Razorlight, Ebony Bones!, Richarda Müllera, Dananananaykroyd, The Airborne Toxic Event a množstvo ďalších.
14.4.2008 V rámci svojho Orthodox Experience Tour sa skupina Lavagance zastavila aj v Piano Clube v Trenčíne. Pozície predskokana sa ujal na Slovensku žijúci Brit Frank Winter, hlavným bodom programu bol však koncert kapely Khoiba.
21.1.2008 Norman Cook alias Fatboy Slim vystúpi v polovici júla na trenčianskom festivale Pohoda. Okrem tohto štyridsaťštyriročného legendárneho dídžeja tu zahrá aj duo Hexstatic spod vydavateľstva Ninja Tune a newyorský kvartet Brazilian Girls.
30.7.2007 V jedné ruce drží vodní pistolku, ve druhé kelímek s točenou Kofolou, nekouří a zásadně nepije tvrdý alkohol. Nějak takto by se dal ve stručnosti popsat průměrný návštěvník Pohody po sobotním poledni...
17.7.2007 O tom, který festival je nejlepší, si rozhodněte sami. Že je ale Pohoda co do dramaturgie na česko-slovenském poli nejprogresivnější, to budete vyvracet velmi těžko. Ostatně letošní Pohoda se uskuteční již tento pátek a sobotu.
22.1.2007 Len niekoľko dní po oznámení prvých interpretoch vystupujúcich na tohtoročnej Bažant Pohode prichádzajú organizátori s ďalším zaujímavým menom – Client.
28.11.2006 Už tento víkend sa bude v Trenčíne oslavovať alternatíva. V klube Lúč a kinách Mier a Hviezda však nezaznie len hudba, ale budú sa tu premietať krátke i celovečerné filmy a hrať divadlo.

15-24 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.