muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TRANSGLOBAL UNDERGROUND

28.7.2013 Dvanáctý ročník festivalu Colours Of Ostrava se již podruhé odehrával v jedinečném industriálním areálu Dolních Vítkovic a jako každý rok nabídl rozmanitý program, zaměřený především na world music.
6.5.2010 Transglobal Underground je základním spojovacím prvkem nového projektu UNITE (= Urban Native Integrated Traditions of Europe). Na jeho počátku stáli Tim Whelan a Hamid Mantu, dva členové Transglobal Underground...
14.4.2010 Mezinárodní hudební seskupení U.N.I.T.E. se zaměřuje na proměny hudby v exilu, emigraci, prostoru a čase. Na jeho počátku stáli Tim a Hamid, dva členové Transglobal Underground...
18.3.2010 Poslední srpnový víkend bude jako už tradičně patřit i festivalu Rock for Church(ill) v severočeském Vroutku. Na jeho letošním jedenáctém ročníku se 27. a 28. srpna představí vedle domácích kapel opět i několik zahraničních tahounů.
17.11.2009 Akce Mezinárodní víkend žen, která proběhne tuto neděli v pražském Divadle Archa, přinese konfrontaci ženských pohledů na hudbu z různých koutů světa. Dramaturgie má jedinou vodící linii - dominující ženský prvek.
12.6.2009 Hralo sa na jednom pódiu, prišlo málo ľudí, bola zima, sem-tam celkom drsne zapršalo, line-up bol nie vždy celkom šikovne poskladaný, napriek tomu vystúpili silné mená ako Klaxons, White Lies, Peter Bjorn and John, Orbital alebo Pendulum. Planet 2009.
10.6.2009 Klaxons, White Lies, Peter Bjorn and John, Pendulum alebo Orbital. To sú mená, ktoré tento rok headlinovali táborský Planet Festival. Mimo nich v našej fotogalérii nájdete aj Transglobal Underground, Tata Bojs alebo obnovenú kapelu Gaia Mesiah.
26.5.2009 Už o příštím víkendu proběhne v Táboře Planet festival. Předcházet mu do té doby bude ale ještě dvojice pražských klubových warm-upů. Nejprve to bude avizovaný koncert KMFDM v Lucerna Music Baru a pak ještě zdarma přístupný koncert v Roxy se Southpaw, Fake Tapes a Transglobal Underground DJs.
23.2.2009 Nejen slovenská Pohoda, ale i český Planet Festival bude v letošním roce hostit britskou nu-rave kapelu Klaxons. Právě ta je totiž po už dříve avizovaných Orbital druhou potvrzenou hvězdou táborské akce. Dále přijedou White Lies, Baddies nebo Transglobal Underground.
23.8.2008 Osmý Sázavafest se uskutečnil na přelomu měsíce v Kácově na Kutnohorsku. Ve fotogalerii z něj se objevuje Sean Kingston, The Young Gods, Transglobal Underground, Client a několik domácích kapel.

1-10 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.