přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TRABAND

2.2.2015 Gratulujeme Indies, vydavatelům, distributorům a propagátorům nezávislé hudby, 14. února sfouknou z dortu pětadvacet svíček. A slavit se bude jak jinak než hudbou. Sedmnáct umělců a kapel se představí na koncertě v brněnském Sono centru.
1.5.2013 První máj je lásky čas. I to si myslí v Indies Scope, odkud ke svým posluchačům posílají dvojalbum nejen zamilovaných písní, občas také dosud nevydaných.
2.8.2012 Ačkoliv jménu týdenní akce, která každoročně svolává na pět tisíc věrných, vévodí film, ani letos nebylo o doprovodný program nouze. V Uherském Hradišti zahráli i DVA, Midi Lidi, Lenka Dusilová a Václav Havelka.
28.6.2012 Zítra v areálu letního kina na litoměřickém Střeleckém ostrově odstartuje na osmnáctý ročník festivalu Litoměřický kořen. Žánrová linie se ponese v podobném duchu jako v předchozích letech.
18.5.2012 I letos se brány psychiatrické léčebny v Bohnicích otevřou festivalu Mezi ploty. Na sobotu a neděli 26. a 27. května je připraven bohatý program, a to jak divadelní, tak hudební.
23.5.2011 Neslýchané, je nové řadové rockové album písní na CD doplněné o DVD, které obsahuje starší skladby Trabandu. Ty jsou na DVD přetlumočeny do českého znakového jazyka tlumočníky České komory tlumočníků znakového jazyka a zaznamenány v podobě videoklipů.
23.2.2011 Skladba roku, to je jediná kategorie Andělů za loňský rok, ve které byla kapela Nightwork nominována a nezískala cenu. Z pražské Incheba Areny si odnesla ocenění pro nejlepší skupinu, nejlepší album a nejlepší videoklip.
5.1.2011 Multižánrový festival Colours of Ostrava zveřejnil první jména českých kapel pro nadcházející jubilejní 10. ročník, jenž v moravskoslezské metropoli proběhne mezi 14. a 17. červencem.
7.8.2010 V pořadí dvanáctý ročník festivalu Eurotrialog proběhne o příštím víkendu v jihomoravském Mikulově. V rámci hlavního programu se jako obvykle představí reprezentanti alternativní a undergroundové hudby z Česka, podpořeni několika zahraničními hosty.
4.8.2010 Park Boženy Němcové v Karviné na Ostravsku bude od 12. do 14. srpna hostit šestý ročník multikulturního festivalu Dokořán. Ve své hudební části dá tradičně prostor kapelám zavedeným a populárním, tak samo jako kapelám vycházejícím nebo regionálním.

1-10 (37) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.