přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TOPFEST - TOP FEST - TOPVAR ROCK FEST

27.2.2013 Kanadští punk-rockeři Billy Talent se ještě před návštěvou českého festivalu Rock for People zastaví na slovenském Topfestu. Zařazují se tak po bok britských heavy-metalistů Iron Maiden do role headlinerů.
17.1.2013 Slovenský festival Topfest za svou historii vystřídal několik koncepcí, míst i názvů, suma sumárum ale bude letos slavit desáté výročí, a to ve velkém stylu. Headlinery totiž budou britští heavy-metalisté Iron Maiden.
29.6.2012 Pořadatelům slovenského Topfestu se podařilo na poslední chvíli sehnat náhradu za kapelu Godsmack, která jen pár desítek hodin před startem akce oznámila, že vzhledem k náhlému onemocnění zpěváka ruší celé turné.
28.6.2012 Už zítra začíná na letišti ve slovenských Piešťanech festival Topfest. Program se však nakonec bude muset obejít bez jedné z hlavních hvězd, americké heavy-metalové formace Godsmack.
29.2.2012 Pořadatelé slovenského festivalu Topfest oznámili změnu místa konání. Tradiční Zelenou vodu u Nového Mesta nad Váhom letos nahradí letiště v pár desítek minut cesty vzdálených Piešťanech, kde se v srpnu koná také Grape Festival
24.6.2011 První dva červencové dny budou na Zelené Vodě u slovenského Nového Mesta nad Váhom patřit festivalu Topfest. Hlavními tahouny letošního ročníku budou kanadští pop-punkeři Sum 41, španělští ska-punkeři The Locos, britší heavy-metalisté Saxon a finští folk-metalisté Korpiklaani.
28.2.2011 Nejen český Rock for People, ale taky slovenský Topfest bude mít za jednoho z letošních headlinerů pop-punkery Sum 41. Festival bude probíhat po dva první červencové dny jako obvykle na Zelené vodě u Nového Mesta nad Váhom.
25.1.2010 Slovenský festival Topfest, jehož sedmý ročník proběhne 2. a 3. července na Zelené Vodě u Nového Mesta nad Váhom, odkrývá po již avizovaných metalistech Megadeth druhého headlinera. Je jím půl téměř století působící sestava britských rockových veteránů Status Quo.
28.12.2009 Kapela Megadeth před pár dny rozšířila soupisku headlinerů českého Sonisphere festivalu, kde krom toho vystoupí i zbylé tři čtvrtiny pomyslné velké trash-metalové čtyřiky – Metallica, Slayer a Anthrax. Kromě toho se ale dva týdny na to představí i u našich slovenských sousedů na festivalu Topfest.
10.2.2009 Floridská nu-metalová formace Limp Bizkit potvrdila návrat na hudební scénu a také vystoupení u našich slovenských sousedů. Parta okolo Freda Dursta se představí v rámci šestého ročníku festivalu Topfest, který bude probíhat 26. a 27. června.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.