muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TOP SONGY 2013

6.12.2013 Angličtí miláčci publika Bring Me The Horizon se letos vyšvihli s překvapivě dospělým albem, na kterém se definitivně rozloučili se svou deathcorovou minulostí a zavítali směrem k mainstreamovějšímu pojetí metalcoru.
5.12.2013 Toto oficiální video je vlastně počítačovým programem. Algoritmus s předem definovanými vlastnostmi reaguje na hudbu. Animace se generuje sama. Působivé. Stejně jako skladba samotná, která pochází z výborného letošního alba Wild Light a která dobře zachycuje, o čem celé album je.
4.12.2013 Jakub 'Kuba' Ziołek alias Stara Rzeka vydal v dubnu tohoto roku své první album Cień chmury nad ukrytym polem. Tento hudebník není na polské alternativní scéně neznámý, působí v hned několika kapelách hrajících spíše tvrdší odrůdy rocku.
3.12.2013 Dnešním dnem zahajujeme sérii našich osobních tipů na nejlepší skladby tohoto roku. Prostřednictvím Songu dne vás postupně naši redaktoři seznámí se třemi písněmi či tracky, které je letos nejvíce zaujaly a možná tak upozorní i na desky, které už se nevešly do každoročního top výběru.

21-24 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.