muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TOP SONGY 2013

12.12.2013 Skotští rockeři mají výborný rok, vydali skvěle přijaté album Right Thoughts, Right Words, Right Action a prostřednictvím singlů z něj chrlí jednu hitovku za druhou (hororově laděná Evil Eye se dokonce dostala do reklamy na automobil). Prostor dáváme našláplé Bullet.
11.12.2013 Krnovští Bratři Orffové se na dávném, osm let starém debutu ukázali jako suverénní textaři. Letošní dvojka Šero to potvrzuje, ne-li dokonce ještě podtrhává. Důkazem budiž skladba Vymazán.
10.12.2013 Když člověk slyší tohle, představuje si za tím hlasem leckoho, rozhodně ale ne zrzavého, trochu neduživého devatenáctiletého Brita. A přece. King Krule zpívá tak divně, že pořád nevím, jestli se mi to líbí, nebo ne.
9.12.2013 Junip letos vydali výbornou eponymní desku, tak nějak zvláštně znepokojivě zasněnou, celou jako by protaženou jedním leitmotivem, jen těžko jednoznačně identifikovatelným, ale je zřejmé, že tam někde je.
8.12.2013 The Dillinger Escape Plan letos bezpochybně vydali jedno z nejlepších alb letošního roku. Jejich tvorba sice nemůže díky své zběsilosti a komplexnosti oslovit každého posluchače, ale v jejich případě to určitě není na škodu.
7.12.2013 Night Verses považuji rozhodně za objev roku a skladba s poměrně obyčejným názvem Whatever Makes You Hate Me je toho důkazem. Je nabitá neskutečnou energií, sílou a naléhavostí, která posluchače téměř okamžitě chytne.
6.12.2013 Angličtí miláčci publika Bring Me The Horizon se letos vyšvihli s překvapivě dospělým albem, na kterém se definitivně rozloučili se svou deathcorovou minulostí a zavítali směrem k mainstreamovějšímu pojetí metalcoru.
5.12.2013 Toto oficiální video je vlastně počítačovým programem. Algoritmus s předem definovanými vlastnostmi reaguje na hudbu. Animace se generuje sama. Působivé. Stejně jako skladba samotná, která pochází z výborného letošního alba Wild Light a která dobře zachycuje, o čem celé album je.
4.12.2013 Jakub 'Kuba' Ziołek alias Stara Rzeka vydal v dubnu tohoto roku své první album Cień chmury nad ukrytym polem. Tento hudebník není na polské alternativní scéně neznámý, působí v hned několika kapelách hrajících spíše tvrdší odrůdy rocku.
3.12.2013 Dnešním dnem zahajujeme sérii našich osobních tipů na nejlepší skladby tohoto roku. Prostřednictvím Songu dne vás postupně naši redaktoři seznámí se třemi písněmi či tracky, které je letos nejvíce zaujaly a možná tak upozorní i na desky, které už se nevešly do každoročního top výběru.

15-24 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.