muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TONYA GRAVES

26.7.2016 Druhé sólové album zpěvačky skupiny Monkey Business s názvem Back to Blues odkazuje na její americké kořeny a zároveň potvrzuje fakt, který jsme tušili již delší dobu.
13.9.2012 Kapela Support Lesbiens si připomíná dvacáté výročí svého působení na domácí hudební scéně. Oslavy završí na komorním turné po sedmi českých a moravských divadlech.
23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
28.11.2011 Zpěvačka skupiny Monkey Business, od poloviny 90. let v Česku žijící americká rodačka tmavé pleti Tonya Graves, byla před sobotním koncertem ve Vimperku napadena. Podle serveru vimperk.eu se tak stalo v místní restauraci U Stadionu po skončení mítinku DSSS.
4.5.2011 Festival Mezi ploty letos slaví 20. výročí. Oproti předešlým rokům se pořadatelé rozhodli vypustit jeho dobřanskou a brněnskou část a jak sami říkají, veškeré úsilí věnují velkým oslavám v Praze. Ty vypuknou 28. a 29. května v areálu bohnické psychiatrické léčebny.
6.4.2010 Umí blues i swing, s nadhledem zvládá rock, pop i funky a nadto vyniká skvělou angličtinou. Americká rebelka Tonya Graves se v České republice zabydlela před patnácti lety a od té doby svým nezaměnitelným hlasem...
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
2.10.2009 Pohled do kalendáře napovídá, že tuto neděli budou mít svátek Františkové. V pražském klubu Futurum v tento den proběhne vzpomínkový večer na jednoho z nich, předloni zesnulého kytaristu skupiny Žlutý pes Františka Kotvu.
4.9.2009 Bývalá budova pražského dopravního podniku u stanice metra Vltavská prošla rekonstrukcí a od příštího týdne bude opět sloužit kultuře. Do nové éry vstupuje s ambicemi stát se vyhledávaným multikulturním centrem metropole.
20.10.2008 Nadnárodní skupina Alvik vydá příští týden své očekávané druhé album. Forms Apart, jak zní jeho název, přichází rok po EP Cold June a celé čtyři dlouhé roky po kladně hodnoceném debutu Breathing Geometry.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.