muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TOM WAITS

28.3.2013 Rod Stewart připravuje novou studiovou nahrávku, která ponese název Time. Album vyjde 6. května a bude obsahovat dvanáct písní, z nichž většinu si zpěvák sám napsal a produkoval.
11.1.2013 Dnes nahlédneme do posluchačské duše Alexandra Nováčka, kterého možná budete znát spíše pod pseudonymem Krusty. Baskytarista a nepsaný lídr nevyzpytatelných experimentátorů Forgotten Silence, ale také dlouholetý hudební publicista...
9.11.2011 Tom Waits, legendárny americký spevák s nezameniteľným hlasom, sa po siedmich rokoch vrátil s novou nahrávkou Bad as Me. Album vyšiel už 25. októbra, teraz je na svete aj singel z neho - pieseň Satisfied.
20.10.2011 Charismatický písničkář Tom Waits se po dlouhých sedmi letech vrací s novým albem Bad As Me. Ofiicální termín vydání je sice naplánován až na 25. října, už nyní si ale můžete celé album poslechnout zcela zdarma.
24.8.2011 Legendární písničkář Tom Waits oznámil vydání nového alba. Vyjde pod názvem Bad as Me a fanoušci se ho dočkají 25. října. Půjde přitom o první kolekci sestávající se ryze z nových písní po sedmi letech od desky Real Gone.
24.6.2010 Říká se, že dobré věci nestárnou. Ačkoliv je v případě Leonarda Cohena jasné, že věk nikdo nezastaví, v případě jeho hudby platí zmíněné sousloví bezezbytku. Proto nezbývá, než zajásat nad informací, že pětasedmdesátiletý elegán pracuje na svém novém albu.
18.12.2008 Svoji dosavadní kariéru shrnula jedna z nejlepších domácích pop rockových zpěvaček vloni na přepychově pojatém CD+DVD s názvem Best Of ‘93 ‘07. Letošní dlouho připravované podzimní koncertní turné Anna K musela nakonec...
8.12.2008 Pokud jste si mysleli, že našimi nedávnými Audiotipy speciál jsme s rekapitulacemi letošního roku skončili, pak jste byli na velkém omylu. Ve druhém pokračování si dovolíme upozornit vás na samplery labelů 4AD, Anti-, Merge a Stereotype Records.
26.6.2008 Na tuzemské koncerty legendárního hudebníka Toma Waitse, který vystoupí 21. a 22. července v pražském Kongresovém centru, zbývají poslední volné vstupenky na druhý z termínů. Jde především o nevyzvednuté rezervace či dvojité rezervace přes webové stránky a internet.
27.5.2008 O dvojici chystaných koncertů Toma Waitse jsme vás už minulý týden informovali. Nyní pořadatelé zveřejnili způsob předprodeje vstupenek, který se vzhledem k očekávanému velkému zájmu a snaze zamezit spekulacím se vstupenkami bude od ostatních akcí do značné míry lišit.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.